İçeriğe Yönlendir

Fethiye Oludeniz Tanidik

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Arkadaslar biz fethiye tarafinda tatile karar verdik. Ama bu sefer farklilik yapip havuzlu villa kiralamak, istiyoruz. Fethiye oludenizde boyle villa bilen yada emlakci vasitasiyla bize yardimci olacak arkadaslari bekliyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Ölüdeniz yerine, Palamutbükü'nü tavsiye ederim. Datça'ya bağlı bir köy. Memleketim olması sebebiyle karış karış bilirim Marmaris'i.

Ben de 30 Temmuz'da oradayım. Tabiri caizse cennettir

https://www.google.com.tr/search?q=palamutb%C3%BCk%C3%BC&newwindow=1&espv=2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=eNa6U6rQBISp0AWfwYGwDg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1074&bih=979

tarihinde Eray Turan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ölüdeniz yerine, Palamutbükü'nü tavsiye ederim. Datça'ya bağlı bir köy. Memleketim olması sebebiyle karış karış bilirim Marmaris'i.

Ben de 30 Temmuz'da oradayım. Tabiri caizse cennettir

https://www.google.com.tr/search?q=palamutb%C3%BCk%C3%BC&newwindow=1&espv=2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=eNa6U6rQBISp0AWfwYGwDg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1074&bih=979

palamutbukunde villa bulla sansimiz varmi eray ustad. fethiye de kimse yokmu yardimci olacak
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Arkadaslar biz fethiye tarafinda tatile karar verdik. Ama bu sefer farklilik yapip havuzlu villa kiralamak, istiyoruz. Fethiye oludenizde boyle villa bilen yada emlakci vasitasiyla bize yardimci olacak arkadaslari bekliyoruz.

Şimdiden iyi tatiller abi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Maddi olarak sorun yok derseniz ölüdenize 5 dakika mesafede GrandÜçel diye bir yer var aquaparkıyla açık büfesiyle herşeyiyle iyiydi.. Fiyatı da 2012 yazında 150 lira çift kişi yarım pansiyondu.. Ben memnun kalmıştım, eğer villa değil de böyle bir yer düşünürseniz tabi..

http://www.granducel.com/The_Grand_Ucel_Hotel/Home.html

Hatta sitesine bakayım derken villalar sekmesi olduğunu gördüm.. Bir bakın isterseniz..

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Fethiye Hisarönünde (Hisarönü Ölüdeniz'e 5 km) market işleten Uğur Gülmez diye bir arkadaşım var size yardımcı olacaktır.

05075805381 telefon numarası.

Çevresi çok geniştir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Fethiye Hisarönünde (Hisarönü Ölüdeniz'e 5 km) market işleten Uğur Gülmez diye bir arkadaşım var size yardımcı olacaktır.

05075805381 telefon numarası.

Çevresi çok geniştir.

2-10 ağustos'ta oradayım inşallah, gidip selamını söylerim abi :)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

2-10 ağustos'ta oradayım inşallah, gidip selamını söylerim abi :)

15 yıllık arkadaşım sevinirim Furkan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
(düzenlendi)

İyi tatiller Bülent    :)

tarihinde Serhan Gürbüzol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Burası çok güzelmiş Eray. Öğle ve akşam yemekleri için imkanlar nasıl ? 

Fiyatta da forum adına pazarlık yap 31 i ile 3 arası bende oralarda olacağım değerlendirebilirim.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Fiyatta da forum adına pazarlık yap 31 i ile 3 arası bende oralarda olacağım değerlendirebilirim.

Ben daha ileri tarihleri düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı

tarihler 11 agustos ile 16 agustos arasi

Gönderdiğim yerleri beğendiyseniz ikisi de tanıdığım, yardımcı olurum. 

Ama yok illa ben havuzlu villa isterim derseniz gittiğimde detaylı araştırır bilgilendiririm sizi.

Eray hocam aynı toprağın insanlarıymışız da haberimiz yokmuş. Bende Marmarisliyim. Anne tarafımın hepsi Marmarisli. Bizimkilerde 2006 dan beri yaz kış oradalar. Ayrıca palamut bükü çok değişmiş. Ben en son 90 lı yıllarda gitmiştim. Bildiğin ilçe gibi olmuş orası...

Valla öyleymiş hocam :), benim de anne tarafı tamamen Marmaris'li hatta ben Hisarönü'nde doğdum. Palamutbükü büyüdü ama o melankolik havası hala aynı :)

Burası çok güzelmiş Eray. Öğle ve akşam yemekleri için imkanlar nasıl ? 

Hocam Yalı'da mutfak olduğu için genelde kahvaltıyı odada yapıyoruz, üst katlar denize karşı olduğu için müthiş keyif veriyor. 

Yemek olayı bazen kendim yapıyorum, bazen de yakındaki balık lokantalarında yiyoruz, fiyatlar uygun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...