İçeriğe Yönlendir

Girit Gezisi Videolarım

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

İki hafta önce 9 günlüğüne kongre için Girit adasındaydım. Bizim egeden farkı pek yok.

Bu bir video (Heraklion):

Bu ikinci (Hernossisos):

Diğerlerini yükledikçe paylaşırım.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Ayaklarınıza sağlık hocam, güzel yerler...İnşallah biz de canlı görürüz bir zaman...

Yorum bağlantısı

Ben de gemi turuyla gidip 1 gün kaldım. Ada insanı her yerde aynı. Tembel, ağır, tezcanlı değil. Normaldir.

Halkı bize benziyor. Evet. Ama bir restorana gittiğinizde, dışarda ne yazıyorsa onu ödüyorsunuz. Siz sormadan masaya küçücük şişelerde su getirip, 2 tl den iteleme v.s. yok. %10 fiyatlara bahşiş eklenebiliyor. O da yazıyor zaten daha en başlan.

Türkiye coğrafyasında yaşayan insanlar hiç iyi karakterli değil ya. Kötü kalpli, sinsi bir milletiz. Bozcaada falan da aynı. Kazıklamaca yani. 

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Ben de gemi turuyla gidip 1 gün kaldım. Ada insanı her yerde aynı. Tembel, ağır, tezcanlı değil. Normaldir.

Halkı bize benziyor. Evet. Ama bir restorana gittiğinizde, dışarda ne yazıyorsa onu ödüyorsunuz. Siz sormadan masaya küçücük şişelerde su getirip, 2 tl den iteleme v.s. yok. %10 fiyatlara bahşiş eklenebiliyor. O da yazıyor zaten daha en başlan.

Türkiye coğrafyasında yaşayan insanlar hiç iyi karakterli değil ya. Kötü kalpli, sinsi bir milletiz. Bozcaada falan da aynı. Kazıklamaca yani.

Ben Türkiye coğrafyasında gittiğim hiçbir yerde küçücük şişelerde 2tl gibi bir itelemeye maruz kalmadım. Evet masaya su gelir ve en son hesap ödenirken suda var mı diye sorulur varsa alınır, yoksa alınmaz..

Kötü kalpli, sinsi kişilik, bir millet olarak yargılamakta çok yanlış. Her milletin iyisi kötüsü vardır genellemek yanlış bence..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...