İçeriğe Yönlendir

Ford Ids Programı

Ersin Özkaya

Recommended Posts

Ersin Özkaya

Değerli forum sakinleri,

Elm-327 cihazımla hem scanmaster hem de forscan programlarını kullanıyorum. Aracım lpg li oldugu için cogu zaman azıra lambası yanık oluyor.Söndürmek için her baktıgımda bu 2 program arasında  farklı farklı hata kodları oluyor.Bu yüzden daha sağlıklı sonuc almak için  ford ıds programını bulmak istiyorum ama nette bulamadım. Aceba bu programı bulabilr miyim? Bir de elm-327 ile çalısır mı?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Lisanslı olduğu için ve devamlı güncelleme geldiği için Nette bulmak zor...

Elm-327 ile çalışır

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Orhan Yavaş

abicim bende v81 versiyonu var crackli run as date programını yükleyip kullanabilirsin ama vcm varmı ?

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

abicim bende v81 versiyonu var crackli run as date programını yükleyip kullanabilirsin ama vcm varmı ?

Vcm nedir bilemedim ki?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bu ecat ve ıds programları 2 tür yoldan aktive oluyor, 1. si bayi kullanıcı adın ve şifrenle aktive edip direk internet üzeriden çalışarak...

2. si ise DVD ile komple bilgisayara kurup off-line aktive ederek, bunu yapınca program sana bir dosya oluşturur, bu dosyayı alıp Ecat sitesinde aktivasyon diye bir kısım var, oraya upload ediyorsun ve sana aktive kodu veriyor, kodu bilgisayarına girince Ecat çalışır ve tüm güncellemeleride çeker.

Sorunsa bu dosyayı upload ettiğin yerde, Ecat tarihi hatırlayamadım, ... tarihinden sonra bu uygulamaya son verilmiştir diyor, yani çalışmıyor artık.

Senin bildiğin başka bir yol varmı acaba?

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...