İçeriğe Yönlendir

Yeni Jetta 1.6 Tdi Comfortline Düz Vites Nasıl Bilirsiniz?

Hasan Sancak

Recommended Posts

Turgut Bakar

jetta gayet hoş ve çekici bir araç,yol tutuşu focus kadar yoktur diye düşünüyorum.motor hızlanma verisi de 11.7 ve bence zayıf bir performans.90 lık focus dan iyi ancak 109 veya 115 lik focusla arasında fark var.kasası da makyajlanacak diye biliyorum.sıfır düşünülüyorsa biraz daha beklemek bence daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

jetta gayet hoş ve çekici bir araç,yol tutuşu focus kadar yoktur diye düşünüyorum.motor hızlanma verisi de 11.7 ve bence zayıf bir performans.90 lık focus dan iyi ancak 109 veya 115 lik focusla arasında fark var.kasası da makyajlanacak diye biliyorum.sıfır düşünülüyorsa biraz daha beklemek bence daha iyi olur.

Bende bekliyorum makyajlanmasını fakat 0 almaya gücüm yetmiyor o yüzden makyaj kısmı beni pek ilgilendirmiyor :) yol tutuş olarakta jetta denedim beni tatmin etti. Ama sonuçta 20dakika deneme sürüşüylr kimse bir arabayı çözemez.
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Hasan SUV tarzı düşündün mü hiç? Juke ya da Qasqai felan? Yaşına da uygun olur. Heralde jetta parasına 2. eli alınabilir.

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Hasan SUV tarzı düşündün mü hiç? Juke ya da Qasqai felan? Yaşına da uygun olur. Heralde jetta parasına 2. eli alınabilir.

abi geçen bir arkadaşla konuştum focus titanium satıp Qasqai almış ama o kadar pişmanım ki anlatamam diyor kütük gibi araba diyor. zaten onlardam başka uygun fiyata 1.6 dizel suv yok 

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

abi geçen bir arkadaşla konuştum focus titanium satıp Qasqai almış ama o kadar pişmanım ki anlatamam diyor kütük gibi araba diyor. zaten onlardam başka uygun fiyata 1.6 dizel suv yok 

Bizim kurumda müdür yardımcısı aldı. Memnunum dedi. Tabi onun eski arabası kia'nın bi taksisi idi.

Bütçen ne ama SUV sınıfında Skoda Yeti, VW Tiguan, Pug 3008 vs. var

Ama aklından geçeni al her zaman :) Bizimkiler tavsiye.

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Bizim kurumda müdür yardımcısı aldı. Memnunum dedi. Tabi onun eski arabası kia'nın bi taksisi idi.

Bütçen ne ama SUV sınıfında Skoda Yeti, VW Tiguan, Pug 3008 vs. var

Ama aklından geçeni al her zaman :) Bizimkiler tavsiye.

tavsiyeler önemlidir sonuçta. bütçem 70 civarı belki küçük bir daha zorlama yaparım. mecbur 1.6 dizel olucak emir büyük yerden. yetiyi suv olarak görmediğim için düşünmüyorum. 3008de pug olduğundan elemiştim.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

tavsiyeler önemlidir sonuçta. bütçem 70 civarı belki küçük bir daha zorlama yaparım. mecbur 1.6 dizel olucak emir büyük yerden. yetiyi suv olarak görmediğim için düşünmüyorum. 3008de pug olduğundan elemiştim.

Bütcen çok iyiymiş. O zaman Hyundai ix35 derim. Hatta kampanya vardı. Benzinli fiyatına sıfır dizel veriyorlardı.

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Bütcen çok iyiymiş. O zaman Hyundai ix35 derim. Hatta kampanya vardı. Benzinli fiyatına sıfır dizel veriyorlardı.

ix35te 1.6 dizel varmı ki ? :s

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

55 liraya gırtlak dolu 2012-2013 Skoda Yeti Greenline 1.6 Tdi Elegance alınır. 15 bin cebe kalır.

Yorum bağlantısı

55 liraya gırtlak dolu 2012-2013 Skoda Yeti Greenline 1.6 Tdi Elegance alınır. 15 bin cebe kalır.

+1

Bugün pist eğitiminde vardı en dolusu. o kadar yüksekliğe rağmen slalomda ne fr leonlar yedi. Cok iyi güvenlik teknolojileri var sadece biraz tipten kaybediyo

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

+1

Bugün pist eğitiminde vardı en dolusu. o kadar yüksekliğe rağmen slalomda ne fr leonlar yedi. Cok iyi güvenlik teknolojileri var sadece biraz tipten kaybediyo

Yeti sahibiydim Golf'ten önce. Hayatımda bu kadar zevk veren bir araç kullanmadım. Gokart gibiydi..

Yorum bağlantısı

Yeti sahibiydim Golf'ten önce. Hayatımda bu kadar zevk veren bir araç kullanmadım. Gokart gibiydi..

Uzaktan izlerken biz de ciddi keyif aldık. 17" jantlarla cok fena duruyor :)
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

+1

Yeni kasada tipi de biraz düzelttiler.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

İçi manyak ergonomik, ve konfor odaklı. Sessiz hızı belli etmiyor. Yakıtı da üzmez 5-5,5Lt yakar şehir içi.

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

hocam golf kullanıcısısın. bu golf7 ler için ne dersin cam tavan highline donanım için mesela? 

skoda grubundaki araçlar yaşıma uygun değil gibi geliyor.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

hocam golf kullanıcısısın. bu golf7 ler için ne dersin cam tavan highline donanım için mesela? skoda grubundaki araçlar yaşıma uygun değil gibi geliyor.

Şöyle söyleyim hocam, Vw için Golf, amiral gemisidir. Neredeyse en kaliteli üretim işçilik Golf'tedir. 7 kasa baya baya teknolojik ve görsellik bakımından iyi oldu. Golf 7 tdi da arka süspansiyonlar torsiyon çubuklu yani birbirine bağlı. Normal şartlarda konfor açısından bağımsız süspansiyon daha iyidir. Ama gelelim Golf 7 ye binelim lifte kaldırıp bakmasak anlamayız torsiyon olduğunu.

Cam tavanlı Highline hem de Tdi ikinci elde bile 80'den aşağı değildir heralde. Ben almazdım o rakama. Passat ya da Tiguan bakardım.

Denk gelirse Yeti yi inceleyin sanıldığı aksine emekli arabası değil, Yeti Tdi elegance iyi ve ucuz bir seçenek bence

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

skoda grubundaki araçlar yaşıma uygun değil gibi geliyor.

Bence önyargılsın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...