İçeriğe Yönlendir

Kiralık Araçları Nasıl Kullanıyorlar? (Video)

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Malum yaratık daha 1716 km'de ki dizel astraya yüksek hızlarda vites küçültme eziyeti yapıyor. Videonun sonunda ne olduğu sesten belli zaten. Pistonların biri gelip kafasını yarsa yeridir. 
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Engine blow :)

Yazık valla. Ülkemizde bile böyle kullanılmıyordur herhalde.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

6bine kadar bastı bir de vites küçültüyor serseri[emoji3]

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Oda birşeyi Sefa abi;

İlk aracım otomatik Cerato da 60 ile giderken vitesi boşa atmıştım rampa aşağı inerken. (o zamanlar otomatik araçta boşa atmanın sakıncalarını bilmiyordum)

1 dakika sonra boşta olan aracı bir daha boşa attım :) geri park sensörü devreye girince farkettim, aradan geçen 15 sn de şanzuman benim hatamı görüp vites değişmemiş, ben dağıldı diye düşünmüştüm.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Volkswagen DSG'de 3bin devrin üzerinde vites küçültmeye izin vermiyor, ancak Bmw ZF8'de 6 binde vites küçültebiliyor..

BMW şanzumanına güveniyor demek ki :)
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kiralık olduğu nereden belli ? devir hiçbir zaman sınır üzerine çıkmaz, dip devirde uyarı ışığı yanıyor, bana daha çok modifiye edilmiş bir aracın testini anlatan video gibi geldi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kiralık olduğu nereden belli ? devir hiçbir zaman sınır üzerine çıkmaz, dip devirde uyarı ışığı yanıyor, bana daha çok modifiye edilmiş bir aracın testini anlatan video gibi geldi

Rent a car gibi bir seyler diyor abi arada
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Totally retarded idiot destroys rental car with insanely over revving engine diyor ben başlığın yalancısıyım. Abi kimsenin de  1700 kmde kendi aracına hele ki modifiye edilmiş bir araca bunu yapacağını düşünmüyorum. Zaten sesten belli birşeyler oldu sonda. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

rampa aşağı 120 ile giderken 2.vitese taksak, 7bin falan görmez mi? :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hee görür Evren, hangi kurtarıcı firmasının telefonu var sende :)

Yineliyorum, devirde bir sorun var, boşta öyle tavan yapmaz, karbüratörlü olsa belki de oda çok zor. Bi iş var

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Niye görmesin abi, 7bini görür sonra ne görür bilemem. :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ön lastiklerden fren sesi gelir, bir yeri koparamasınız..En kötüsü balatayı sıyırır bence..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...