İçeriğe Yönlendir

Octavia Elegance Nasıl?

Şükrü Abay

Recommended Posts

Şükrü Abay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-tertemiz-bakimli-2004-skoda-octavia-1.6-elegance-171776883/detay

Sizin hakkınız ödenmez vallahi :)

Abilerim birde şunu yorumlayın gözünüzü seveyim.

25 liraya bırakacak gibi duruyor .

Elegance sanırım baya dolu bir araç fiyatı pahalı mı ?

Sadece çamurluğu değişik boyası felan yokmuş..

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Araç gayet dik ve diri duruyor ama piyasa değerini bilmiyorum bunların...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Kozan
(düzenlendi)

kayınpederde var yaklaşık 5-6 ay kadar ben kullandım lpg de yakıtı gayet iyiydi uzun yolda 22 krs falan yakıyor.çok atik bir araç degil fakat uzun yolda gerçekten çok konforlu tavsiye ederim yaklaşık 3 yıldır kayınpeder kullanıyor rutün bakımları dışında hiçbir masraf çıkartmadı tank gibi araba kısacası.

fiyat olarakda normalda duruyor geçen bir arkadaşım 2002 sini 24e sattı.

tarihinde Sinan Kozan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şükrü Abay

kayınpederde var yaklaşık 5-6 ay kadar ben kullandım lpg de yakıtı gayet iyiydi uzun yolda 22 krs falan yakıyor.çok atik bir araç degil fakat uzun yolda gerçekten çok konforlu tavsiye ederim yaklaşık 3 yıldır kayınpeder kullanıyor rutün bakımları dışında hiçbir masraf çıkartmadı tank gibi araba kısacası.

fiyat olarakda normalda duruyor geçen bir arkadaşım 2002 sini 24e sattı.

Fiyatlar çok oynuyor o yüzden kafam karıştı biraz abi :) Yorum için teşekkürler.

Facelift daha iyi bence.

Facelift derken abi :) ?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Fiyatlar çok oynuyor o yüzden kafam karıştı biraz abi :) Yorum için teşekkürler.

Facelift derken abi :) ?

Octavia A5 kasa diye arat

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emir Karadağ

1.9 Tdi bakmanızı tavsiye ederim çok konforlu sollamalarda sıkıntı yapmaz atik bir araçtır....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Soner Alp

Yakıt olarak konfor olarak güzel, iç hacimde gayet geniş fiyat sizin için sorun değilse araç güzel

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Gayet güzel, Lpg ye çok uyumlu, sorunsuz bir araç. Arkadaşın babası, 1998 de, Oto Show dan, ilk çıkan 99 model turbosuz 1,8 olanından almıştı. Halen kullanıyor. Çok canavar alet..

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Son zamanları gözde arabalarından. Temiz bir araca benziyor, deneme sürüşü yaparsınız. Performans memnun ederse alınabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şükrü Abay

Gayet güzel, Lpg ye çok uyumlu, sorunsuz bir araç. Arkadaşın babası, 1998 de, Oto Show dan, ilk çıkan 99 model turbosuz 1,8 olanından almıştı. Halen kullanıyor. Çok canavar alet..

Son zamanları gözde arabalarından. Temiz bir araca benziyor, deneme sürüşü yaparsınız. Performans memnun ederse alınabilir.

Çok teşekkür ederim abi yorumlarınız için .

Sağolun :)

Bakacaz bakalım bugün araca.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...