İçeriğe Yönlendir

İstanbul Içi Yardım

Gökhan Bulut_2

Recommended Posts

Gökhan Bulut_2

Arkadaşlar Çekmeköy taşdelende jant var benim fiestaya göre ben Ankara'da yım nasıl gönderilir kargo çok pahalı yardımcı olabilecek varmı

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Otobüsle gönderiirse daha uygun olacaktır. Kargo da bayağı tutar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tamer Yıldırım

Nasıl bi yardım lazım, bende çekmeköyde oturuyorum ama her hâlukarda 4 jantın Balıkesir'e gelmesi tuzlu olur gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Ambar ile gönderebilirsiniz . uymaz ise otobüs .

Kargo ne kadar tutuyor ?.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Bulut_2

Taner hocam Taşdelen de oturuyormus arkadaş jantlar alınırmi alınmazmi orjinalmi bi bakmak lazım o yüzden yardım istedim

Kargo 130 150 arası

Anlaşmalı firma olursa 30 tl ye getiriyormus kargo

Yorum bağlantısı
Tamer Yıldırım

Taner hocam Taşdelen de oturuyormus arkadaş jantlar alınırmi alınmazmi orjinalmi bi bakmak lazım o yüzden yardım istedimKargo 130 150 arasıAnlaşmalı firma olursa 30 tl ye getiriyormus kargo

Bu işlerden çok anladığım söylenemez ama gidip bakabilirim. Hiç değilse kozmetik olarak görünüşüne falan bakarım. Orjinalliğide jantların arkasındaki ford logosundan anlaşılıyor herhalde. Akşamları 19:30 20:00 arası eve geliyorum. Satıcıyla görüşüp bana adres telefon bilgisi iletirseniz gidip bi bakarım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Bulut_2

Teşekkür ederim tamer hocam satıcıya irtibata geçince rahatsız edebilirim malum ses yok askıda kaldık tesekkürler

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Bu işlerden çok anladığım söylenemez ama gidip bakabilirim. Hiç değilse kozmetik olarak görünüşüne falan bakarım. Orjinalliğide jantların arkasındaki ford logosundan anlaşılıyor herhalde. Akşamları 19:30 20:00 arası eve geliyorum. Satıcıyla görüşüp bana adres telefon bilgisi iletirseniz gidip bi bakarım.

:bravo:  :bravo:  :bravo:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...