İçeriğe Yönlendir

Rize Gezisi Tavsiye

Misafir

Recommended Posts

İyi günler arkadaşlar;

Hem askerlik öncesi hem yıllık izin nedeni ile birkapsamlı gezi yapmak istiyorum.

Konya dan başlayıp Tokat ardından Rize Trabzon Giresun Samsun Ankara ve Konya güzergahında yaklaşık 7-10 günlük

Daha önce sizlerden aldığım tavsiyeler ile gezilerim daha bir güzel olmuştu.

Bilen gören arkadaşlar tavsiyelerde bulunursa sevinirim. Güzergh değişebilir sadece Tokat a kesinlikle uğrayacağım.

Nereleri gezmeliyim nereleri görmeliyim tavsiyelerde bulunursanız sevinirim...

Şimdiden teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Ayder, Uzungöl, Sümela Manastırı muhakkak muhakkak...

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Bende gitmeyi düşünüyorum o taraflara. Siz gidinde banada söyleyin gezilecek yerleri. ;)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

BU tip bir geziye turla gitmek çok daha sağlıklı olur gibi geliyor. Gezi rehber ile olursa bilinmeyen birçok yere kolayca ulabilir ve gezebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı

Tokatta Eniştem olacak benden önce gidecek. Kendisi toktalı az çok bilir orları. Rehberimiz o olacak. Bu nedenle Konya - Tokat arası Nevşehir Akşehir gibi yerlerden de geçeceğim. Mola verip konaklayabilecğim 5-10 dakikalığına gezebileceğim yerler varsa bu güzergahta o konuda da tavsiyelerinizi beklerim .

Geziden sonra inşallah paylaşımlarda bulunurum...

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

BU tip bir geziye turla gitmek çok daha sağlıklı olur gibi geliyor. Gezi rehber ile olursa bilinmeyen birçok yere kolayca ulabilir ve gezebilirsiniz. 

Karadenizli olarak turlar bildik yerlere uğrarlar. Her tarafa ulaşamazsınız :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Karadenizli olarak turlar bildik yerlere uğrarlar. Her tarafa ulaşamazsınız :)

Abi ama sen Karadeniz'lisin :D Bilmeyen için en avantajlısı gibi düşünüyorum :)

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Abi ama sen Karadeniz'lisin :D Bilmeyen için en avantajlısı gibi düşünüyorum :)

Dediğin de çok doğru ama turlar ticari... Biraz araştırma ile çok güzel Karadeniz gezileri yapılabilir. :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Şimdi Fordun varsa birde Focus sa basacan gidecen öyle tur mur hikaye bence. kafana göre gezer kafana göre konaklarsın. Gİdilecek yerleri de fordclubtr den öğrendinmiydi tamamdır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...