İçeriğe Yönlendir

Candan Mühendislik Lpg Servisi Bilgisi

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

ümraniyede candan mühendislik lpg servisi hakkında iyi kötü çirkin anısı olan var mı?  nette baktım büyük bi servis gibi.

prins için iyi rakam verdiler  :)

Yorum bağlantısı
İrfan Aşcıoğlu

Elazığda bir ay önce prins taktırdım 2200 TL silverline. Size kaç verdiler fiyat?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Silver 2200. Vsi 2400 vsi turbo 2600 civarı

Izmite 3100 dedi

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

ben iki defa dediğiniz yere montaj yaptırdım ve çok memnunum bakıma gittigindede bir sorun oldugundada çok çok ilgililer pişman olmazsınız şuanda lpg siz araç alsam lpg taktıracağım yer candan mühendisliktir.

Yorum bağlantısı
Naim Durmaz

Az önce Ümraniye sanayide çalışan arkadaşımı aradım , hem işçilik hem de servis olarak tavsiye etmiyor.Biraz baştan savma olduğunu sonradan bir problem yaşadığınızda sorun çıkarttıklarını söyledi.

Ümraniye Kadosan da Üçel  lpg servisini tavsiye etti , netten sayfasına bakabilirsiniz.Bir arkadaşımız Fiat Albea aracına orada lpg taktırdı ve gayet memnun kaldığını söylüyordu.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Bir ara benzinli için lpg araştırması yapmıştım. Atatürk sanayide çevre otogaz ile ilgilil çok güzel olumlu yazılara rastlamıştım. Diğer aklımda kalanda Naim arkadaşımızın yazdığı üçel idi...

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Az önce Ümraniye sanayide çalışan arkadaşımı aradım , hem işçilik hem de servis olarak tavsiye etmiyor.Biraz baştan savma olduğunu sonradan bir problem yaşadığınızda sorun çıkarttıklarını söyledi.

Ümraniye Kadosan da Üçel  lpg servisini tavsiye etti , netten sayfasına bakabilirsiniz.Bir arkadaşımız Fiat Albea aracına orada lpg taktırdı ve gayet memnun kaldığını söylüyordu.

Naim hocam sanayide çalışan arkadaşınız ne işle meşgul acaba?

Bir önceki mesaj ile tam tersi durum var, arkadaşınızın kişisel bir mevzu olabilir mi acaba diye sordum.

Yorum bağlantısı
Naim Durmaz

Naim hocam sanayide çalışan arkadaşınız ne işle meşgul acaba?

Bir önceki mesaj ile tam tersi durum var, arkadaşınızın kişisel bir mevzu olabilir mi acaba diye sordum.

Arkadaşım oto elektrik işi ile meşgul ve işinde takıntılı derecede iyidir ,işine ve araçlarına gösterdiği ilgiyi gittiği diğer yerlerden bekliyor ki bu sebeble beklentisi yüksek olabilir .

Lpg kullanmam ama kullananlar için en önemli sorunun iyi bir servis ve iyi bir işçilik olduğunu bir çok yerde okudum ,işlem bir kez yanlış yapıldımı geriye dönüş çok zor oluyor.Bu yüzden ince eleyip çok sık dokumalı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Yıldıza tüp takıcan dimi :D Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Montajı yaptık ustayla beraber. Kalibrasyonu genel merkeze baglanilip yapıldı. Işçilik temiz ama kalibrasyon konusunda genel merkeze baglanilip yapılması eh işte

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...