İçeriğe Yönlendir

Araç Üzerine Bulaşmış, Damlamış Kurumuş Çam Reçinesi Nasıl Çıkarılır?

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Kazım Yılmaz

Kesinlikle haklısınız. Hiç bir şekilde toprağa ve suya karışmaması lazım.

Boşalttığınız şişeye tekrar geri doldurup, yağ değişimi yapan herhangi bir akaryakıt istasyonuna bırakabilirsiniz.

Dod 3 ü düşündüm ancak çıkacak olan atığı nasıl imha edebilirim?, musluğa dökülmesi sakıncalı olur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Dod 3 ü düşündüm ancak çıkacak olan atığı nasıl imha edebilirim?, musluğa dökülmesi sakıncalı olur diye düşünüyorum.

:bravo::tap2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Kesinlikle haklısınız. Hiç bir şekilde toprağa ve suya karışmaması lazım.

Boşalttığınız şişeye tekrar geri doldurup, yağ değişimi yapan herhangi bir akaryakıt istasyonuna bırakabilirsiniz.

Teşekkür ederim, dod 3 ü kullanmak en iyisi o zaman, imha olayını da sizin dediğiniz gibi akarkayıt istasyonuna teslim ederim.

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Aracın üzerinde 4-5 damla küçük beyaz boya damlaları var (aracım siyah) onlar için hangi ürünü kullanmalıyım.

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Kil ile kesinlikle tertemiz olur. Ben ön camdaki küçük yağlı boya lekelerini çıkartmıştım kille.

Aracın üzerinde 4-5 damla küçük beyaz boya damlaları var (aracım siyah) onlar için hangi ürünü kullanmalıyım.

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Teşekkürler Kazım bey en kısa zamanda kil alayım tavsiye ettiğiniz bir ürün varmı

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Ben 3M marka kullanıyorum. Aliexpress üzerinden sipariş verdim şimdiye kadar hep. Ama yerli e-ticaret sitelerinde de bolca mevcut.

Eğer alırsanız kullanımı ile ilgili olarakta yardımcı olmaya çalışırım.

Teşekkürler Kazım bey en kısa zamanda kil alayım tavsiye ettiğiniz bir ürün varmı

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Ben 3M marka kullanıyorum. Aliexpress üzerinden sipariş verdim şimdiye kadar hep. Ama yerli e-ticaret sitelerinde de bolca mevcut.

Eğer alırsanız kullanımı ile ilgili olarakta yardımcı olmaya çalışırım.

çok teşekkür ederim şimdiden aldığım Zaman sizi tekrar rahatsız ederim.[emoji106]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...