İçeriğe Yönlendir

Avşada Nerde Kalabilirim ?

Bayram Aktaş

Recommended Posts

Bayram Aktaş

Bayram sonu 2 3 günlügüne avşaya gitmek istiyoruz arkadaşla,daha önce gitmiştim pek birşey hatırlamıyorum küçüktüm ozaman.

2 kişi gitmeyi düşünüyoruz nerde kalabiliriz  uygun oteller varmı nekadara patlar.Böle kafa dinlemelik yer olmasın mümkünse eğlenceli mekan olsun gidelim kopalım biraz :D Sessiz sakin olmasın kalabalık olsun :)

Böyle biryer biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
(düzenlendi)

Avşa adasında Ayberk Otel var orası iyidir tanıdık oteli ama hiç gitmek nasip olmadı,tavsiye ederim,yaz aylarında turistler fln geliyomuş plajı fln var.Otel sahibi Osman bey bizamanlar Ajda Pekkanla mazisi var :D kendisini pek tanımam ama eşimin eniştesinin eniştesi olur :D

LİNK den facebook sayfasına ulaşabilirsin.

tarihinde Mesut Eyibil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bayram Aktaş

Avşa adasında Ayberk Otel var orası iyidir tanıdık oteli ama hiç gitmek nasip olmadı,tavsiye ederim,yaz aylarında turistler fln geliyomuş plajı fln var.Otel sahibi Osman bey bizamanlar Ajda Pekkanla mazisi var :D kendisini pek tanımam ama eşimin eniştesinin eniştesi olur :D

LİNK den facebook sayfasına ulaşabilirsin.

Akrabalık var yani hocam :)

Evet turist olması lazım ve böyle mekanın sessiz olmaması lazım hareketli canlı olması ilk tercihim inceleyeceğim teşekkürler :)

Yorum bağlantısı

Bayram sonu 2 3 günlügüne avşaya gitmek istiyoruz arkadaşla,daha önce gitmiştim pek birşey hatırlamıyorum küçüktüm ozaman.

2 kişi gitmeyi düşünüyoruz nerde kalabiliriz  uygun oteller varmı nekadara patlar.Böle kafa dinlemelik yer olmasın mümkünse eğlenceli mekan olsun gidelim kopalım biraz :DSessiz sakin olmasın kalabalık olsun :)

Böyle biryer biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Tam yeri... :good1:

Yorum bağlantısı

Yabanci turist pek yok gibi. Bayram ve sonrasi yer olmayabilir. Ada yikilacak kadar kalabalik oluyor. Normal sezonda 50 liraya odalar var. Adaya inince hanutcu-degnekciler sizi hemen sararlar. Yer yokken oda fiyatlari fahis fiyata (5 katina kadar) cikiyor. Ada bekarlar icin guzel zaten :)))))

Yorum bağlantısı
Bayram Aktaş

Tam yeri... :good1:

Aynen abi bakalım bi gideyimde neler bizi karşılıyor olacak :)

Yabanci turist pek yok gibi. Bayram ve sonrasi yer olmayabilir. Ada yikilacak kadar kalabalik oluyor. Normal sezonda 50 liraya odalar var. Adaya inince hanutcu-degnekciler sizi hemen sararlar. Yer yokken oda fiyatlari fahis fiyata (5 katina kadar) cikiyor. Ada bekarlar icin guzel zaten :)))))

Neyse yerli turistlerle idare ederiz abi biz olmadı :) Kalabalık olsun abi daha iyi nekadar kalaba okadar iyi :D

Kışın harika avşa. Kesseler kimsenin ruhu duymaz :)

Aslında kaçamak yapmak için kışın gidilebilir bu sözden sonra :) Notlarımın arasına ekliyorum abi :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...