İçeriğe Yönlendir

Tanıdık Oto Boyacı

Kubilay Evis

Recommended Posts

Kubilay Evis

Sayın forum üyeleri, Maslak Atatürk oto sanayi sitesinde tanıdığınız ya da bildiğiniz oto boya yapan ya da satan bayi, dükkan, eş, dost, akraba bla bla... olan var mı? Yeni bir proje işine giriştim. Bu işte, PPG ve MaxMeyer oto boya ve türevi ürünleri işleriyle uğraşan firmayı tanıtıp, kampanya ve hizmetlerinden bahsederek üye olmak isteyen, ya da eski üyelerin aşina olmadığı haklarını aktarmakla görevlendirildim. Bu cuma günü de PPG'den bir yetkili ve iki arkadaş olarak sahaya adım atacağız. Bu kriterleri içeren her dükkana girip çıkacağız ancak forumdan ya da dışından tanıdığınız kişilere daha ilgili bilgilendirme sağlayabilirim. Bu işle firmanın pazardaki reklamını yapmış olacağız bir nevi. Pilot bir uygulama olduğu için de primle iş yaptığım düşünülmesin. Sadece tanıdık varsa onların işine yarayacağını düşündüğüm için daha detaylı bilgi sağlayabilirim. Forumdan da tanımadığım kişilerle yüzyüze tanışmış olurum en azından. Saygılar :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Boyayı kullan mı yoksa satan oto nalbur mu hedef kitle? Primsiz yardımcı olmaya çalışayım

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

Sayın forum üyeleri, Maslak Atatürk oto sanayi sitesinde tanıdığınız ya da bildiğiniz oto boya yapan ya da satan bayi, dükkan, eş, dost, akraba bla bla... olan var mı? Yeni bir proje işine giriştim. Bu işte, PPG ve MaxMeyer oto boya ve türevi ürünleri işleriyle uğraşan firmayı tanıtıp, kampanya ve hizmetlerinden bahsederek üye olmak isteyen, ya da eski üyelerin aşina olmadığı haklarını aktarmakla görevlendirildim. Bu cuma günü de PPG'den bir yetkili ve iki arkadaş olarak sahaya adım atacağız. Bu kriterleri içeren her dükkana girip çıkacağız ancak forumdan ya da dışından tanıdığınız kişilere daha ilgili bilgilendirme sağlayabilirim. Bu işle firmanın pazardaki reklamını yapmış olacağız bir nevi. Pilot bir uygulama olduğu için de primle iş yaptığım düşünülmesin. Sadece tanıdık varsa onların işine yarayacağını düşündüğüm için daha detaylı bilgi sağlayabilirim. Forumdan da tanımadığım kişilerle yüzyüze tanışmış olurum en azından. Saygılar :)

"bla bla" ne?

Yok benim tanıdığım boyacı moyacı. ;) Çağla'yı da tanımıyom. Hemen gelmiş zaten. :)

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Boyayı kullan mı yoksa satan oto nalbur mu hedef kitle? Primsiz yardımcı olmaya çalışayım

Boyayla ilgili kim varsa Çağlar abi, kullanan veya satan :)

"bla bla" ne?

Yok benim tanıdığım boyacı moyacı. ;) Çağla'yı da tanımıyom. Hemen gelmiş zaten. :)

Enişte, amca, yenge, hala, kayınço gibi düşünün hocam :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Boyayla ilgili kim varsa Çağlar abi, kullanan veya satan :)

Enişte, amca, yenge, hala, kayınço gibi düşünün hocam :)

O zaman senin aradığın adam Çağlar yenge. :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

OrganiAsyon içeriğini bilmiyorum ancak duzenleynin zamanlamsina bakınca. Maslak tan pek haberi yok gibi. Tüm ay işsiz yatmis akabinde bayram tatiline cikacak küçük esnafa. Bu cuma ben olsam ugramazdım. Boya isi yapanlar için de boya markasindan çok rakam önemlidir. %90 kullanan %70 satan da miks oranından bile habersiz ken hem de.

O zaman senin aradığın adam Çağlar yenge. :crazy:

Sen bi ara gelecennnnn
Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

Sen bi ara gelecennnnn

Yemin et! :p

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

OrganiAsyon içeriğini bilmiyorum ancak duzenleynin zamanlamsina bakınca. Maslak tan pek haberi yok gibi. Tüm ay işsiz yatmis akabinde bayram tatiline cikacak küçük esnafa. Bu cuma ben olsam ugramazdım. Boya isi yapanlar için de boya markasindan çok rakam önemlidir. %90 kullanan %70 satan da miks oranından bile habersiz ken hem de.

Abi dün toplantı gibi bir şey olunca gittik tabi, müdürü ayrı tecrübesiz, pazarlamacısı ayrı. Zaten istedikleri gibi olmazsa bir daha yapmayacaklarmış. Ama anlattıklarına göre bu firmanın müşterilerine baya sağlam kampanyaları var alım ya da satımda. Sürekli hediye gönderiliyor. Laptoptan tut, iphone 5s'e kadar. Cazip olan kısmı da bu sanırım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Geri kalmislar. Sektörde araba hediyesi bile var. Ppg ile calismam olmuştu. :) perakende de yol kat etmeleri lazim. Toptan fabrika yatirimi gibi islemez

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...