İçeriğe Yönlendir

Ankara Içi Ulaşım...

Misafir

Recommended Posts

arkadaşlar yeni görev yerim beytepe jandarma okullar komutanlıgına çıktı.şu anda kaldıgım yer yenimahalle demetevler hastane metro duragına yakın bir arkadaşda kalıyorum.arkadaşda ankarada yeni oldugundan bilmiyor.acaba ben buradan en kısa ve en hızlı nasıl jandarma okullar komutanlıgına gidebilirim?otobüs metro (taksi hariç  :) )meşhur  ankara ekibinden yardım bekliyorum.....

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Tek sefer için sordunuz umarım.Yoksa o yol hergün çekilmez.Demetevlerden otobüsle veya dolmuşla Konya yoluna geçeceksin.Ordan Gölbaşı dolmuşları geçiyor.Önünde İncek yazanlara bineceksin.O dolmuş seni Beytepe ye kadar götürür.Ama dediğim yolla en kötü ihtimal 1 saat sürer o yol.

Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı

Tek sefer için sordunuz umarım.Yoksa o yol hergün çekilmez.Demetevlerden otobüsle veya dolmuşla Konya yoluna geçeceksin.Ordan Gölbaşı dolmuşları geçiyor.Önünde İncek yazanlara bineceksin.O dolmuş seni Beytepe ye kadar götürür.Ama dediğim yolla en kötü ihtimal 1 saat sürer o yol.

Kolay gelsin.

mehmet bey ev bulana kadar çekecegim malesef 10-15 gün :(  :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

10-15 gün sorun olmaz.Daimi olmayacaksa bu şekilde idare edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Cevap gelmiş başka türlüsü düşünülemez bile 70 Dk. bile kurtaramaz...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Veya kızılaya geleceksiniz. Otobüs güvenpark'dan kalkar. Otobüs saatlerini öğrenip o şekilde ulaşımı sağlayabilirsiniz. ALLAH yardımcınız olsun. 

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Tolgahan' ın dediği gibi kızılaydan otobüs varsa; metro ile  demetevler hastahane durağından kızılaya, oradan da dolmuşla  beytepe' ye devam   ... 

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Veya kızılaya geleceksiniz. Otobüs güvenpark'dan kalkar. Otobüs saatlerini öğrenip o şekilde ulaşımı sağlayabilirsiniz. ALLAH yardımcınız olsun. 

En az 90 dk sürer.

Yorum bağlantısı

Guvenparkdan giden otobüsün numarasını bilen var mı acaba?

175 olabilir. Ego'nun sitesine girerseniz oradan daha net bir sonuc elde edersiniz ;)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bilkent dolmuşları yakın olmaz mı Tolgahan ? Jand. Okullar komutanlığı bizim okulun arka kapısının oradaki yer değil mi ?

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Sahin sen ne yaptin mersin isini.hallettinmi.

Halletti abi gidiyor işte evi falanda tuttu, gitmeden bir veda yapalım Ankaradan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Halletti abi gidiyor işte evi falanda tuttu, gitmeden bir veda yapalım Ankaradan.

hayırlı olsun.ne zaman gidiyor ona göre bayram dönüşü veda partisi yapalım.

Yorum bağlantısı

Bilkent dolmuşları yakın olmaz mı Tolgahan ? Jand. Okullar komutanlığı bizim okulun arka kapısının oradaki yer değil mi ?

Abi yok. Yani yürümesi falan gerekir ta beytepe koyüne. Oradan da içeri girmesi gerekir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...