İçeriğe Yönlendir

Bijon Anahtarı

Ufuk Tutkun
Çözüme git İ.Göksel Yaman tarafından,

Recommended Posts

Ufuk Tutkun

Merhaba arkadaşlar, 2010 focus Titanyum aracımın patlayan ön lastiğini değiştirirken aracın orjinal bijon anahtarı ağzı çok çabuk yalama oldu ve yolda kaldık. Bunun yerine sağlam bir bijon anahtarı almak istiyorum. ölçüsü ne olmalı ve hangi markayı tercih etmeliyim. Yardımcı olursanız sevinirim. Bozulan parça içinde Ford müşteri hizmetlerini arayacağım.

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

büyük ihtimalle bijon anahtarınızla bijonlarınızın ölçüsü aynı değil yoksa yalama olmaz benim de orjinal bijon anahtarım daha büyük 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
İ.Göksel Yaman

Evet maalesef tek ağızlı, çabuk yalama olan bir bijon anahtarı var.

Somunlar 19mm'dir

Oto parçacılarında yada yapı marketlerle 4 ağızlı çelik bijon anahtarı alınız.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

İstavroz anahtar alacaksanız elta marka alabilirsiniz. Elta, izeltaş üretimidir. 10-15 lira daha ucuzdur.

İstavroz anahtarı arabada muhafaza etmek biraz zor oluyor derseniz, izeltaş pipo anahtar alabilirsiniz.

Pipo anahtar alırsanız anahtar boyunda ayrıca sağlam bir boru da ayarlarsanız çok iyi olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

4 kollu olanlardan alın ..Üzerinde 18 -19-20-21 ölçüleri oluyor daha çok bildiğim kadarıyla..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Oğuz

İzeltas 4 kollu 28 tl ye almıştım. Bilgi vermesi açısından yazdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Tutkun

Hepinize çok teşekkür ederim bilgiler için.4 kollu almayı düşünüyorum gidip bibakayım bakalım. 

Yorum bağlantısı
Caner Kırmacı

Benim tek kollu bijon anahtarıda yalamymış ayrıca kapaklı bijonlarda dah aönceki sahipleri ezdirmiş. Bende elta marka 4 kollu aldım çokta memnunum. Stepne yerine 4 kolluyu koyabilirsiniz Benim focus 1 e sığıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...