İçeriğe Yönlendir

Mtv Mi Sistemden Ödeyemiyorum!

Hüseyin Ünay

Recommended Posts

Hüseyin Ünay

Arkadaşlar bir kaç gündür GİB nın sayfasından Temmuz ayı MTV sini ödemeye çalışıyorum ama sistem bilgilerimin yanlış olduğunu ve böyle bir aracın sistemde olmadığını söylüyor. Bu durum sistemden mi kaynaklı benden başka şu anda aynı sorunu yaşayan var mı?Çözüm önerileriniz nelerdir ?Aciliyetli olarak cevaplarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

2 gün önce yatırdım sorun yoktu. Plaka, tcno ve tescil bilgilerinizi bir daha kontrol ederek girin. Araba kimin adına kayıtlıysa o tc ile giriş yapın.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Sisteme giriş mi yapamıyorsunuz?

Eğer öyleyse tescil tarihinizi kontrol edin, mesela aracınıza satış aldıktan sonra lpg taktırdınız ya da ruhsat değişecek bir işlem yaptırdıysanız, tescil tarihi o tarih sayılıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Taktak

Aynı sorunla bende karşılaştım sistemde problem var galiba

Yorum bağlantısı
Hüseyin Ünay

Araç kendi adıma 6 agustos 2013 te aldım tescil tarihi de aynı ama lpg taktırdım. o tarih ile hiç denemedim bir de öyle deneyim bakalım ne olacak.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Az önce benim ve babamın aracının ödemesini yaptım problem olmadı....

Yorum bağlantısı
Hüseyin Ünay

Sisteme giriş mi yapamıyorsunuz?

Eğer öyleyse tescil tarihinizi kontrol edin, mesela aracınıza satış aldıktan sonra lpg taktırdınız ya da ruhsat değişecek bir işlem yaptırdıysanız, tescil tarihi o tarih sayılıyor.Murat bey 

Murat bey teşekkür ederim. Dediğiniz gibi  yaptım ve işlem tamamlandı. Etrafımda aynı sorunu yaşayanlar var. sanırım ( ki büyük ihtimal) onlarda araçta yada ruhsatta bir takım değişiklik yapıldığı için işlemleri gerçekleştiremiyorlardır. Sevgilerle

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Internet bankacılığı kullanıyorsanız sadece plaka numarası ile rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tescil tarihi hatalıdır, 10 ar gün artırıp eksilterek deneyin, sonuç alamazsanız vergi dairesine sorun.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Murat bey teşekkür ederim. Dediğiniz gibi  yaptım ve işlem tamamlandı. Etrafımda aynı sorunu yaşayanlar var. sanırım ( ki büyük ihtimal) onlarda araçta yada ruhsatta bir takım değişiklik yapıldığı için işlemleri gerçekleştiremiyorlardır. Sevgilerle

faydam olduysa ne mutlu :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Noter satış tarihide bazen işe yarıyor..

Benim o tarih ile çıkıyor :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...