İçeriğe Yönlendir

Ankastre Ve Bulaşik Makinesi Ne Almaliyim ?

Abdurrahim Çelebi

Recommended Posts

Abdurrahim Çelebi

Merhaba arkadaşlar

Evime ankastre ve bulaşık makinesi alacağım ne marka tavsiye edersiniz ?

Çok fazla pahalı olmasını istemiyorum. 

Ve nelere dikkat etmeliyim.

Yorum bağlantısı
Hasen Kara

Bayanlar (çoğu) pek anlamaz makineden. Ben araştırırken eşim (o günlerde nişanlım) kararı bana bırakmıştı. Onun için güzel yıkasın yeterli sonuçta. Ben Bosch almayı düşündüğüm halde yinede detaylı araştırma yapmıştım. Nerde üretildiğinden tut kaç litre su - elektrik harcadığı, programları vs. Kesinlikle Bosch tavsiye ederim. Tüm makinelerimi Bosch aldım. Hem pahalı değil. Hemde Alman kalitesi. Ford misali :)

Birde müşteri hizmetleri ve teknik servisi çok önemli. Bosch bundada bana hiç sorun çıkarmadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Ankastre SILVERLINE marka tabi ki modeline eşiniz karar verecek, Bulaşık makinesi de ARÇELİK. Ben evi yeni değiştirdiğim için ve beyaz eşyayı da yeniledim söylemesi ayıp bu nedenle bu konu ile ilişkimiz çok sıcak   :D  Tavsiye ediyorum yani.....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

Öncelikle yarı ankastre mi,tam ankastre mi olacak ona karar vermelisiniz.Biz evde siemens kullanıyoruz çok memnunuz.Özellikle sepetleri ayarlanabiliyor,hanımlar için büyük parçaları koymakta kolaylık sağlıyor.Ayrıca ekonomik programı var,su ve elektrikten tasarruf sağlıyor.En önemlisi bu seçimde hanımın tercihine saygı gösterilmeli :bambam:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Öncelikle yarı ankastre mi,tam ankastre mi olacak ona karar vermelisiniz.Biz evde siemens kullanıyoruz çok memnunuz.Özellikle sepetleri ayarlanabiliyor,hanımlar için büyük parçaları koymakta kolaylık sağlıyor.Ayrıca ekonomik programı var,su ve elektrikten tasarruf sağlıyor.En önemlisi bu seçimde hanımın tercihine saygı gösterilmeli :bambam:

Evet sepetlerin ayarlanması büyük bir artı, eşim bu özelliği görünce daha bir beğendi. ...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Kasap

ben tüm beyaz eşya ve ankastreleri bosch aldım. Hatta servis dolabı kurmaya getirirken çizmiş, fark ettim 1,5 ay uğraş sonucu dolabı yenisiyle değiştirdiler.

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

geçen sene evlendiğimde beyaz eşyaların hepsini arçelik aldım.hemde tuzlu bir miktara.suanda bulaşık makinası için 2 kere buzdolabı ve çamaşır makinesi içinde 1 er defa servis geldi kettle bozuldu kısacası hiç memnun kalmadım eğer büyükşehirde yaşıyorsanız samsung a bakmanızı öneririm veya bosch

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Aydın

Misal simdi aldım. 3 sene sonra evlendim.Her marka da garanti kurulumdan sonra mi basliyor? Yada fatura tarihinden itibaren başlatan markalar var ise bunlar hangileri?

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Misal simdi aldım. 3 sene sonra evlendim.Her marka da garanti kurulumdan sonra mi basliyor? Yada fatura tarihinden itibaren başlatan markalar var ise bunlar hangileri?

Evlenirken al. 3 senede neler değişir neler... ;)

Yorum bağlantısı
Muhammet Ergün

vestel yurt dışına o kadar makina satarken neden yutta gözden düştü anlamadım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ankastre için Dominox U öneririm. Franke nin yan ürünü ama kalitesi birebirdir. Bulaşık makinesi ise Siemens bakın bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

Fiyati yüksek olmasin deyince ben iki hafta kadar önce siyah cam termikel aldim. Kampanya vardi. Ama il dişina ciktik hic deneyemedik. Ama birazcik daha durum varsa ikisi içinde bosch tercih edilebilir bence. Çünkü onda da fiyat farki dağlar kadar var. Beyaz esyalarim vestel ama tavsiye etmem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahim Çelebi

Bosh'tan şaşmayalım o zaman genel kanı bu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ben yeni evime ankastre seti siemens aldım. Şu ana kadar memnunuz. Sadece ocağa eşim alışamadı. Ateşleme sisteminde çocuk güvenliği var. Basınca hemen yanmıyor. Ancak eskisi hemen yanıyordu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ben yeni evime ankastre seti siemens aldım. Şu ana kadar memnunuz. Sadece ocağa eşim alışamadı. Ateşleme sisteminde çocuk güvenliği var. Basınca hemen yanmıyor. Ancak eskisi hemen yanıyordu.

Bosch/siemens aynı tasarım ürünler. Bizim de ocak çocuk güvenlik sistemli. Hanım tek seferde yakıyor ben halen beceremiyorum en az ikincide yanıyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bosch/siemens aynı tasarım ürünler. Bizim de ocak çocuk güvenlik sistemli. Hanım tek seferde yakıyor ben halen beceremiyorum en az ikincide yanıyor :D

Tasarım benzer. Hanım 2-3 hamlede yakıyor :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ben Siemens aldım. Bosch ile hemen kemen aynı paraydı. Zaten ortak firma. 2 yılı geçti kullanıyorum, bir sorun yok.

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Fırın, ocak, bulaşık makinesi ve buzdolabımız Siemens, ilk üçü ankastre ürünler. 3 senedir sorun yaşamadık, tavsiye ederim.

Siemens, Bosch ve Profilo'nun alt ve orta seviye ürünleri hemen hemen aynı, aynı fabrikada Türkiye'de üretiliyorlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...