İçeriğe Yönlendir

Scenic 1.5 2006 Privilege Dizel Için Ne Dersiniz.

İlkay Durmuşlu

Recommended Posts

Sarp D. Uygur

Dizel motorlusundan aranıyor. İkinci ilanda sanırım yanlış..  :) Yoksa özellik olarak gerçekten zebil..  :)

Pardon haklısınız :yes: ben benzin-lpg olarak bakıyordum özür dilerim. :flowers:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Donanımına göre bunun da fiyatı çok yüksek, mercek xenon hız sabitleyici ve sunroof yok.

Eklemek isterim full dolu olanının 2015 kasko değeri 24,650. Piyasanın uçmasından bu araçlar da etkilendi maalesef..

232723615

227798063

Bunlar da seçenek olabilir. 2004 sonrası hepsi aynı kasa. Donanımlarına göre bütçenize uygun bir şey bakabilirsiniz..

Kasko bedelini kaale almayın. Geçen arkadaşa 206 aldık, kasko bedeli 18bin ama araç 25bin'e alındı.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
(düzenlendi)

Kasko bedelini kaale almayın. Geçen arkadaşa 206 aldık, kasko bedeli 18bin ama araç 25bin'e alındı.

kaç model o 206, dur hemen fiyat yükselteyim :D

tarihinde İsmail Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

kaç model o 206, dur hemen fiyat yükselteyim :D

2005 hdi, 120bin de 2 parça boyalı.

panaromic.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Aynı aracın benzinli modelini kullanmış biri olarak söylemek isterim. Benzinli olan scenic 115 BG olup araç 1500 KG yakındır ve motor bu kasayı kaldırmaz, LPG ile uyumsuzdur bazen yolda giderken vites değişimlerinde debriyaja bastığınız araç stop edebilir benzinlisinin ateşleme bobinleri sorunludur sürekli arıza yapar. Manyetik kaptör arızası verir pahalı bir parçadır. motor haricinde  Bozuk yolda trim sesleri çoktur. Dizel motorları beygir olarak 2 çeşit olup en yüksek 100 BG dizel motora sahiptir. lastik basınç sensörlerinin pili çabuk biter ve lastik arızası verir ancak aracı bilgisayara bağlayıp bu özelliği devre dışı bırakabilirsiniz. Alacaksanız bu aracın privilage, exception  ve dynamique modellerine bakın. Herkes privilage versiyonunun daha donanımlı olduğunu söyler ancak en donanımlısı aslında exception versiyonudur, bazı dynamique modelleri ise privilage versiyonundan daha donanımlı olabilir çünkü bu araçların donanımlarına o zamanlarda istenilen eklentiler yapılabiliyordu. bu aracın cam tavan ve hız sabitleyicili olan modellerine bakın en donanımlı olanları onlardır. Sunroof ayakları hassas olup çabuk kırılabilir, sunroof ayaklarının kızakları temiz tutulmalı ve kalın olmayan toz kir tutmayan bir yağlayıcı ile yağlanmalı. Ekranları kronik sorundur kararma yapar tamiratı biraz tuzludur. Sürüşü keyifli bir araçtır, donanımı zengin yol tutuşu ve fren dozlaması iyidir. performans beklenecek bir araç değildir. Dizelin yakıt tüketimini bilmem ama benzinlisi yakıtı içer. Yol ve lastik gürültüsü almaz ancak motor belli bir devri geçtiğinde motor sesini içeri alır, buda aracın aerodinamik yapısı ile alakalıdır. Elektronik park freni tutukluk yapıp arıza verebilir ama çözümü basittir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Misafir

Teşekkür ederim satış zorluğundan dolayı vazgeçiyorum arkadaşlar. Ellerinize sağlık.

Yorum bağlantısı
Misafir

Teşekkür ederim satış zorluğundan dolayı vazgeçiyorum arkadaşlar. Ellerinize sağlık.

O zaman dans!  ;) Renk!  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Ben ilana verdikten 4 saat sonra satmıştım 800 km uzaktaki bir şehire. Şans işi :biggrin:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

lan! :angry:

c5 var :blush:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu fikre nasıl eriştiniz? Hiç bir yorumda bundan bahsetmedik? Üstüne üstlük ikinci eli gayet hızlıdır?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Bu fikre nasıl eriştiniz? Hiç bir yorumda bundan bahsetmedik? Üstüne üstlük ikinci eli gayet hızlıdır?

Kerem in attığı linklerden birinde satış zorluğundan bahsedilmiş. Sonrasında sahibindendeki ilenlara tarih olarak bakınca bu sonuca ulaştım. İlanların baya bir kısmı 3 4 aylık belkide istenilen rakamlardandır.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...