İçeriğe Yönlendir

Ekspertiz

Mert Yeldan

Recommended Posts

Osman Bilgin

Beter ol. Övdüğün doğuş 20 gün sonraya randevu ve expertiz ücretini söylemeye cesaretin yok :D

Geçen Yozgat'ta altınsoy ford serviste expertiz için mk3 götürdüm. Belge veremeyiz ancak yaparız dedi. Ücreti 50 (elli) tl dedi. :D

araba siyah mıydı dizel ghia x?

belgesiz riskli, burada bir arkadas yetkili serviste ekspertiz yaptırarak aldı hiç bir şeyi yoktu satarken aynı yer; parça değişmiş deyince kısaca sizi mahkemeye verecem dedi bir miktar tazminat teklif ettiler  mahkemeden vazgeçti...

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

araba siyah mıydı dizel ghia x?

belgesiz riskli, burada bir arkadas yetkili serviste ekspertiz yaptırarak aldı hiç bir şeyi yoktu satarken aynı yer; parça değişmiş deyince kısaca sizi mahkemeye verecem dedi bir miktar tazminat teklif ettiler mahkemeden vazgeçti...

Evet Yozgat'taki siyah ghiax. Ford normalde expertiz raporu vermiyor bile.
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

bostancı sanyi sitesinde var ben aracı alırken yaptırdım herşeydahil en sn 250liydi ama adan zye bakııyolar pert kaydı varmı yok mu duyno mudur nedir sanırım oda dahil.Tavsiye ederim. Otoexpert di sanırım ismi. 1 araç götürdüm baktılar almadım 2.araçta bişe çıkmadı aldıydım.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Rakamdan haberin var mı abi?

150 tl idi 2 sene once.

10 numara vag servisim var maslak da speed servis ama sana uymadi

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

150 tl idi 2 sene once.

10 numara vag servisim var maslak da speed servis ama sana uymadi

Şimdi hepsi ağız birliği yapmış 400TL+KDV istiyor. :)

Yorum bağlantısı
Muhammed İkbal Dübek

400+KDV nedir be? Bursa'da abimiz aldığı aracı 2 exper firmasına götürdü ikiside farklı sonuçlar verdi. O kadar para da verilecek bir de akıllarda soru işareti acaba??Bence iyi bir usta görsün yeter. Experdeki ustalar seçilmiş insan mı? :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

ben F2 yi satarken alıcı ;Kartal sanayideki bosch car a götürmek istemişti,gitmiştik.orada her markaya bakıyorlardı.detaylı incelemişlerdi.

2012 de sanırım 100 tl almışlardı alıcıdan.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Gectigimiz cuma günü Izmir 6. Sanayi yanında dynomoss ekspertiz merkezinde araca baktirdim. Özellikle kaporta bakma şekilleri çok hoşuma gitti. Iki kişi araca 2 dakka boyunca karış karış baktılar. Satıcının ısrarla değişmiş dediği parçaya orjinal dediler izah ederek. Kısaca beğendim insanın içi rahatlıyor . Ücret 70 tl.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Gectigimiz cuma günü Izmir 6. Sanayi yanında dynomoss ekspertiz merkezinde araca baktirdim. Özellikle kaporta bakma şekilleri çok hoşuma gitti. Iki kişi araca 2 dakka boyunca karış karış baktılar. Satıcının ısrarla değişmiş dediği parçaya orjinal dediler izah ederek. Kısaca beğendim insanın içi rahatlıyor . Ücret 70 tl.

2 dakika mı :)

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

2 dakika mı :)

Kaportasina sadece. Biri sildi diğeri paspas atmış gibi..

Yorum bağlantısı
Osman Ünal

Ekspertiz işi de hikaye bana göre, sattığım Toyota aracımı alıcı serviste ekspertiz yaptırdı.

Alıcıya sağ arka kapıda kuşak altı boyalı demiştim üstelik çizik boyası değil, bir miktar ezilmişti düzeltilip macunlanıp boyandı.

Çıkan ekspertiz sonucu tamamen boyasızdı, ekspertizi yapan adamlara durum böyle böyle niye boyasız diyorsunuz dedik kem küm ettiler.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Boya belirleme cihazlarının kalitelileri ciddi anlamda pahalı o yüzden genel ucuz ve düzgün kalibre olmamış cihazlar kullanılıyor. Ekpertiz yaptırılırken tek bir yere bağlı kalmayın. Ayrıca herşey kaporta değil hatta en son baktırılacak yer belki de.Aracın yürüyeni ve motoru için düzgün bir usta bulup baktırmak en önemlisi. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Otomatiği nasıl bu Bora ların? Hitler motürlü? Lpg li?

Iyi, klasik otomatik. Bakımlı bulursan al. Comfortline bak.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
(düzenlendi)

399 a yaparım experi

398  :p  :fiuw:  :blush:  :D

tarihinde Murat Ersel Çevik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Pacific?

Pasific pek tutmaz, donanım yok. Comfortline bak 2 lira fazla ver. Satarken aranan en büyük özellik comfortline. Kararan iç ve dış ayna, yağmur sensörü, dijital klima, ABD asr edl, kaşife koltuk, kol dayama yol bilgisayarı

Yorum bağlantısı

Pasific pek tutmaz, donanım yok. Comfortline bak 2 lira fazla ver. Satarken aranan en büyük özellik comfortline. Kararan iç ve dış ayna, yağmur sensörü, dijital klima, ABD asr edl, kaşife koltuk, kol dayama yol bilgisayarı

Highline var 15-20 tane ama km ler 200k üzeri. Yoksa çok güzel özelliklileri var. 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

ne alıyon merak ettim.

2000-2001 Octavia Golf ile başladım, 2006-2007 Seat Altea'dan devam ettim, bi ara 2008-2009 Passat 1.4 Tsi'a kaydı ibre, dün akşam üzeri 2007 Rav4 2.0i Otomatik geziniyor beynimde. Böyle giderse muhtemelen malülen emekli olurum tez zamanda.

Highline var 15-20 tane ama km ler 200k üzeri. Yoksa çok güzel özelliklileri var.

Adliye'den arkadaş sattı bayramdan 20 gün önce comfortline otomatik 27.800'e 55.000Km de ilk sahibi.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...