İçeriğe Yönlendir

Ekspertiz

Mert Yeldan

Recommended Posts

Mert Yeldan

Araç bakıyorum ya, İstanbul Anadolu da bir araç buldum vw marka. Servise ekspertiz için arayayım fiyat alayım dedim.

O bölge de bulabildiğim en ucuz yetkili servis ekspertiz ücreti 400TL + KDV :) Doğuş'un istediği rakamı söylemeyeceğim bile, ha bir de 20 gün sonraya randevu veriyorlar :p

Ha bu arada bulduğum aracın fiyatı 22.000 TL 13 yaşında bir araç. Uçmuş bunlar ya..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Hitler tamircisi Maslak'ta var tanıdık bildik ve referanslı :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

+1  :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

+1 :)

Anadolu da ki aracı maslağa mı götüreyim? tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Araç bakıyorum ya, İstanbul Anadolu da bir araç buldum vw marka. Servise ekspertiz için arayayım fiyat alayım dedim.

O bölge de bulabildiğim en ucuz yetkili servis ekspertiz ücreti 400TL + KDV :) Doğuş'un istediği rakamı söylemeyeceğim bile, ha bir de 20 gün sonraya randevu veriyorlar :p

Ha bu arada bulduğum aracın fiyatı 22.000 TL 13 yaşında bir araç. Uçmuş bunlar ya..

Bora filan mı?

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Anadolu da ki aracı maslağa mı götüreyim?

Ne olur götür, götürmem diyorsan 400 + KDV canım seçim senin  :D  :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Anadolu da ki aracı maslağa mı götüreyim

Anadolu'dan hemen Avrupa'nın girişinde ki Maslak'a 400+KDV'den fazla mı yakacak  :exc1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ne olur götür, götürmem diyorsan 400 + KDV canım seçim senin  :D  :D

Abi satıcı olduğunu düşün o kadar uzak yere gidelim der misin?

Anadolu'dan hemen Avrupa'nın girişinde ki Maslak'a 400+KDV'den fazla mı yakacak  :exc1:

Yakmayacak da, ben satıcı olsam o kadar mesafeye tamam demem, usta mı yok Anadolu da derim ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Abi satıcı olduğunu düşün o kadar uzak yere gidelim der misin?

Güzel düşünce ama niyetli ise adam gelmeye gidilebilir. Ağzını aramadın mı :)

Yoksa ilanda  " Araç, tamirci tamirci gezmez, ustanı al gel kapıda bak " mı yazıyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Güzel düşünce ama niyetli ise adam gelmeye gidilebilir. Ağzını aramadın mı :)

Yoksa ilanda  " Araç, tamirci tamirci gezmez, ustanı al gel kapıda bak " mı yazıyor

Yok yazmıyor da sorayım sahibine. Ben olsam tamam demem ama.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Yok yazmıyor da sorayım sahibine. Ben olsam tamam demem ama.

Bende demem :) 

Ama sen alıcısın sonuçta. Sen diyebilirsin..  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Beter ol. Övdüğün doğuş 20 gün sonraya randevu ve expertiz ücretini söylemeye cesaretin yok :D

Geçen Yozgat'ta altınsoy ford serviste expertiz için mk3 götürdüm. Belge veremeyiz ancak yaparız dedi. Ücreti 50 (elli) tl dedi. :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Bende demem :)

Ama sen alıcısın sonuçta. Sen diyebilirsin.. :D

Sami bana mantıklı gelmiyor ama soracak işte :)

Beter ol. Övdüğün doğuş 20 gün sonraya randevu ve expertiz ücretini söylemeye cesaretin yok :D

Geçen Yozgat'ta altınsoy ford serviste expertiz için mk3 götürdüm. Belge veremeyiz ancak yaparız dedi. Ücreti 50 (elli) tl dedi. :D

Uydurma ne zaman övündüm?

50TL burada sanayi de kaportacılar bakmıyor bile, bedava valla.

Ben o zaman Hakan ERKEN' den 100 lira talep edeyim, adama bedava bilgi verdik :D

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Oda çok esnaf işi olmuş abi :)

Ben arabayı satarken Renault expertiz için 300 + KDV istedi çocuktan, Ford ise 3 sene önce 260 + KDV istiyordu tanıdık diye bizde ücretsiz yaptırmıştık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Oda çok esnaf işi olmuş abi :)

Ben arabayı satarken Renault expertiz için 300 + KDV istedi çocuktan, Ford ise 3 sene önce 260 + KDV istiyordu tanıdık diye bizde ücretsiz yaptırmıştık.

2010 yılında da aynı fiyata Bursa Şentürkler serviste de 50 tl yaptırdım.

Açıkcası bende inanamadım.

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

bostancı veya ümraniye sanayi sitesinde büyük 150 tl gibi bir ücrete full motor kaporta vs. expertiz yapan yerler mevcut googleden araştırırsanız bulabilirsiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ekspertiz yaptırmak için yer aramıyorum aslında, fiyatları garipsedim onun için konu açtım :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ekspertiz yaptırmak için yer aramıyorum aslında, fiyatları garipsedim onun için konu açtım :)

Niye garipsiyorsun yavrum. Vag işte. Fiyatı gibi o da gereksiz pahalı :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Bostancı sanayide Özelçi var, özel servis. Yetkili servislerdeki gibi göz boyayan türde olmasa da yaptırılabilir. Arkadaşa temiz bir golf bulmuştuk, kavramasında sorun olduğunu tespit etmişlerdi ilk başta, biz de vazgeçtik :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Taştekin

Adana Gizerler Servisinde aracı ekspertize sokmak için tlf ile aradım, Fiyat olarak 275 TL + KDV olacağı bilgisini verdiler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...