İçeriğe Yönlendir

Eray Alicikoğlu'na Teşekkür...

Alper Keskin

Recommended Posts

Alper Keskin
(düzenlendi)

istanbulda ikamet eden ve oradan memleketime göndermek üzere yaptığım alışverişim münasebetiyle bana sanki oradaymışım gibi rahat ettirecek kadar yardımcı olan, her türlü desteğini esirgemeyen forum üyemiz Eray Alicikoğlu'na forum huzurunda teşekkürlerimi sunuyorum... Fordclubtr ekibi iyiki varsınız :)

tarihinde Alper Keskin tarafından düzenlendi
  • Beğen 9
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Forum kardeşliği örneğini birkez daha sergilediği için biz de Eray Alicikoğlu'na çok çok teşekkür ederiz... :bravo:  :bravo:  :bravo:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

rica ederim kardeşim bi faydam olduysa ne mutlu bana ama istanbul hakikatten küçükmüş ben çalışıyordum Alper bana dışarda deneyebilirmisin diyince zamanım yok dedim öyle kaldı sonra media markt var avmde bi sorayım dedim orda denemem için yardımcı olurlar mı diye bir baktım ki Alperin konuştuğu şahıs orda eleman muhabbet falan Alperi aradım çok şaşırdı ben bu forumdan yardımseverliği gördüm ve elimden geldiğince de uyguladım  :)  inşallah sorunsuz eline ulaşmıştır şöför biraz huysuzlandı garda ama  :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Huseyin CAN
(düzenlendi)

alper hayırlı olsun eray da olmasaymış ne yaparmışsın :)

tarihinde Huseyin CAN tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

:bravo: Eray kardeşim yapar :)

eyvallah kardeşim elimden geldiğince yardımcı oldum satıcı da bizim avmden personel çıkınca affetmedik  :D

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

rica ederim kardeşim bi faydam olduysa ne mutlu bana ama istanbul hakikatten küçükmüş ben çalışıyordum Alper bana dışarda deneyebilirmisin diyince zamanım yok dedim öyle kaldı sonra media markt var avmde bi sorayım dedim orda denemem için yardımcı olurlar mı diye bir baktım ki Alperin konuştuğu şahıs orda eleman muhabbet falan Alperi aradım çok şaşırdı ben bu forumdan yardımseverliği gördüm ve elimden geldiğince de uyguladım  :)  inşallah sorunsuz eline ulaşmıştır şöför biraz huysuzlandı garda ama  :D

Sorunsuz bir biçimde teslim aldım  :good1:  Uygulamasını yaptık fakat hava kararınca ustayı daha da zorlamak istemedim,malum; cumartesiydi :) Pazartesi günü kaplama falan biraz daha estetik yapılacak ince ayarlardan sonra son halini alacak foto çeker atarım...

alper hayırlı olsun eray da olmasaymış ne yaparmışsın :)

Cidden çok yardım etti git gel falanda yaptı  :) O olmasa alışverişi yapmazdım zaten ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...