İçeriğe Yönlendir

Aöf Diplaması

Misafir

Recommended Posts

arkadaşlar uzun bir zamandır gidip geldiğim sınavlar sonucunda aöf den mezun oldum.baglı oldugum büro şırnak bürosu ama ben şimdi ankara dayım diplamamı nasıl alabilirim şırnak a gitmem gerektigini söylüyorlar yada noter dilekçe vb. bir sürü evrak hazırlarsam birisine aldırtabilirmişim.bu diplamayı alabilmenin başka bir yolu yok mu acaba bilgisi olan varmı.......

Yorum bağlantısı

Sanırım vekalet ilede halledilebiliyor. Başkada seçenek yok galiba. Bende 2005 te 40 Tl diploma parası vermiştim. Ama hala gidip almadım diplomayı. :D  

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Sanırım vekalet ilede halledilebiliyor. Başkada seçenek yok galiba. Bende 2005 te 40 Tl diploma parası vermiştim. Ama hala gidip almadım diplomayı. :D  

+1

diploma ücretsiz şuanda.alma konusunda öğrenci kimlik belgesinide istiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Gidebiliyorsanız bence kendiniz gidip alın onca yıllarınızı verdikten sonra bi diplomayı almaktan usanmayın bence...

Ben de mezun olduktan bir ay sonra gidip almıştım veren adam niye bu kadar geciktin diye beni azarlamıştı:))
Yorum bağlantısı

Gidebiliyorsanız bence kendiniz gidip alın onca yıllarınızı verdikten sonra bi diplomayı almaktan usanmayın bence...

Ben de mezun olduktan bir ay sonra gidip almıştım veren adam niye bu kadar geciktin diye beni azarlamıştı :))

Ben hiç gitmiyim. 1 ay için azarlayan, 8 yıl için ne der bilinmez.  :D

Yorum bağlantısı

Ben de mezun olduktan bir ay sonra gidip almıştım veren adam niye bu kadar geciktin diye beni azarlamıştı:))

ankaradan sirnak a gitmek zor biraz gitmem kesinlikle...
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben hiç gitmiyim. 1 ay için azarlayan, 8 yıl için ne der bilinmez.  :D

Ver 250 tl ben senin yerine alırım.. azarı da sineye çekeriz artık napalım :) Bak arkadaşlık için nelere katlanıyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ver 250 tl ben senin yerine alırım.. azarı da sineye çekeriz artık napalım :) Bak arkadaşlık için nelere katlanıyorum..

Geçen hafta olsaydı hemen hesabına yatırırdım da, bu hafta C-Max e yedirdim, para kalmadı.  :p

Yorum bağlantısı
Samet Kuşoğlu

Diploma belli bir sure bagli bulundugun buroda durup sonra merkeze geri donuyor sanirim. Aceleniz yoksa birakin eskisehir e donsun, ordan alirsiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...