İçeriğe Yönlendir

Süleyman Seba

Mert Yeldan

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman

Sadece Beşiktaş'ın değil, Türk Futbolunun sembol isimlerinden olup, şimdikiler gibi birbirine düşmanlık beslemeyip efendiliği ile gönüllere taht kutmuş bir şahsiyetti.. Trabzonspor maçından sonra şampiyon olarak dönen takıma uçakta, Tranzonsporlular var diye kutlama yaptırmayan bir kişilikti..

Mekanı Cennet Olsun..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Büyük başkanı kaybettik :( Ülke sporuna büyük hizmet verdi başımız sağolsun, bir efsaneyi daha kaybettik.

Mekanı cennet olsun, Beşiktaşlılık duruşunu öğrendiğimiz, bütün camianın önünde saygıyla eğildiği, adam gibi adamlardan birini kaybettik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

bir fenerbahçeli olarak, en güzel taraftara baş sağlığı diliyorum.

Bir GALATASARAYLI olarak hem BEŞİKTAŞLILARA Hem de kendi takım taraftarlarıma başsağlığı diliyorum. Kaliteli bir adamdı. Beşiktaşı hem bu ülkeye hem de dünyaya sevdiren adamdı. Ruhu şadolsun...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Kırmızı

Ne yazacağımı bilmiyorum.. Acım tarifsiz.. 80 lerin 90 ların biz çocuklarının biz Beşiktaş'lıların babası dedesi idolü herşeyi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Mekanı cennet olsun. Bizim kuşağa Beşiktaşlılığın ne olduğunu öğreten adamdır. Hoş bir sada bıraktı geride.

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Alıntıdır:

"İnsanlık denen ulu çınardan nadide bir yaprak daha koptu, ruhun şad olsun"39d39c8e-2387-11e4-a3d9-12313d044945-lar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Allah rahmet eylesin, Mekanın Cennet olsun büyük başkan.:(

Türk futbolu eşi benzeri gelmeyecek bir büyüğünü daha kaybetti, her geçen bir bir değeri kaybediyoruz :( Yeni Süleyman Sebalar, yeni Özhan Canaydınlar yetişmiyor maalesef :(

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Benim gözümde tek efsane başkan...

Beyfendiliği herkes tarafından kabul edilen biri.

Allah rahmet etsin taksiratlarını affetsin inşallah...

Yorum bağlantısı

Gordon Milne cenaze töreni için Türkiye'ye geliyor. Beşiktaş'ın efsanevi teknik direktörü Gordon Milne, efsane başkan Süleyman Seba'nın cenazesi için İstanbul'a geliyor.

Haber..

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Şimdiki başkan(!)lara bakınca bile yerinin apayrı olduğu anlaşılıyor.

Allah rahmet eylesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...