İçeriğe Yönlendir

Parka Bağlı Gündüz Ledi Ve Muayene Sorunsalı

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

araçta parklara bağlı gündüz ledi var tamponun alt kısmında. parklar yandığı sürece devrede. bunu muayenede sıkıntı yaparlar mı?  ledler tamponda bazı arabalarda sis farı olan bir bölümde ama bizde sis farı  ayrı değil. farın içinde bir yerde.

muayenede bu led gündüz farına sis farı muamelesi yaparlar mı :)

ayrı bir sigorta yada anahtarı olmadığı için kapatamıyorum. kablolarını sökmem lazım. bu seferde yanmıyor diye kusur yazarlar mı bilemedim :D

resimde az bişi gözüküyor yeri tamponun altında alt panjurlarda

10476316_10152543461221661_8525405577265

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Gündüz farı olduğu çok belli. Sıkıntı olmaz bence.

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

bence bağlantı kablosunu çıkartın.Niye yanmıyor derlerse görsel olarak taktırdım dersiniz.Sorun olarak gösterirlerse kablosunu bağlayın çalıştırın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

bence bağlantı kablosunu çıkartın.Niye yanmıyor derlerse görsel olarak taktırdım dersiniz.Sorun olarak gösterirlerse kablosunu bağlayın çalıştırın :)

Hocam benim bir unom vardı içerde lambanın biri yanmamış ağır kusurlu yazıp vermişlerdi arabayı muayeneye aldıktan sonra sorgu sual yok bakıyorlar yazıp sonucu elinize tutuşturuyorlar bu yüzden arkadaş riske atmasın ya gidip önceden tüvtürkteki teknisyen arkadaşa bir danışsın ondan sonra randevu ile muayeneye gelsin yada komple söktürsün

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Problem etmiyorlar, en azından bendekilere kusur falan yazmadılar.

Direk parka mı bağlı abi
Yorum bağlantısı
Osman Ünal

Parka bağlı değil kontağa bağlı çalışıyor, parklar açık iken de kısılarak yanmaya devam ediyor.

Yorum bağlantısı

Scirocco angel halkalar ile sorunsuz geçti.Kusur falan yazılmamıştı.İçin rahat olsun diyeceğim ama oradaki teknik ne der muayene sonrası belli olacak.

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen

Ben de gündüz farı takmıştım ama erinmedim bir de röle bağladım. Kontak açılınca yanıyor, parklar açılınca da yanmaya devam ediyor, far açılınca sönüyor. Tam orijinal gibi oldu. Bugün muayenede korktum ama kimse birşey demedi. Renge taktılar ya gerçi onlara yetti.

Ayrıca bir de karşılama uğurlama rölesi taktım, kumandadan kapılar açılınca gündüz farları ve parklar 30 saniye yanıp sönüyor, keza kapatınca da aynısı oluyor. Elo'nun röleleri bunlar tabi. Bir de ani fren rölesi taktım. Bayram tatilinde boş duymadım anlayacağınız.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...