İçeriğe Yönlendir

Nexus 5

Mustafa Erhan

Recommended Posts

Mustafa Erhan

Forumdaslar nexus 5 cihazima mail adresimi tanimlayamiyorum. Asagidaki hatayi aliyorum. Nasil halledebilirim?

İlaveten cihazi kullanan var mi? b483a5b9869525002916c79b6a975306.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Manuel kurulum yapacaksiniz. Sunucu adresini el ile gireceksiniz. Google'den sunucu adresini bulabilirsiniz.

Nasıl olacak o iş?

Ben nexus 4 kullanıcısıyım. İnternete wifi den bağlanıp denediniz mi?

Denedim. Bir çok şey denedim ama olmadı.
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

ben mail icin outlook programini kullaniyorum bir deneyin isterseniz. telefonum galaxy nexus

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

O da bir sure sonra guncelleme yapmiyor. Yani ilk kurdugumda guncelliyor sonra hic mail gelmemis gibi guncellemiyor.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

O da bir sure sonra guncelleme yapmiyor. Yani ilk kurdugumda guncelliyor sonra hic mail gelmemis gibi guncellemiyor.

outlook icinde ayarlar> esitle kisminda aninda posta isaretli olmali. ne kadar aralikla güncellemek istenilen kisimda manuel olmamali. ben sorun yasamadim bu gune kadar. 

ama sizin ana problem windowslive.com dan kaynaklaniyor bence. hesap eklerken hangi adimlari takip ediyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

E posta kismina giriyorum ileri dedigimde yukaridaki hstsyi aliyorum

Outlooka kendim elle guncelleme yapsam bile guncellemiyor

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Bir de söyle deneyin ayarlar>uygulamalar>tümü sekmesi>E posta>verileri temizle sonra tekrar emaili kurmaya calisin.

Baska email hesabi kurmayi denedinizmi. Windowslive disinda?

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Bir de söyle deneyin ayarlar>uygulamalar>tümü sekmesi>E posta>verileri temizle sonra tekrar emaili kurmaya calisin.

Baska email hesabi kurmayi denedinizmi. Windowslive disinda?

Bu yöntemde olmadi malesef. Baska hesapta kuramiyorum. Bir gariplik var anlayamadim sunucu hatasi falan ne denediysem olmadi
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Bu arada nexus 5 e Lg telefon yyazilimi kurabilir miyiz? Yani saf android degilde baska

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Hayir.

Lg ozellikleri yuklu custom varsa anca. Bende s4 var herkes s5 saniyor :)

tarihinde Necati Öner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...