İçeriğe Yönlendir

Ankarada Cemal Arslan’A Yazilim Yaptiracaklar 2 Defa Düşünsünler..!

Kerim Ömür

Recommended Posts

Kerim Ömür

Arkadaşlar bayramdan önce forumda bir etkinliğimiz vardı yazılım yaptırmak isteyenler için bende Cemal ARSLAN ile görüştüm 10 kişi ile gittiğimizde cazip miktara yazılım atacaktı. Bizde neyse 1hafta 10 gün bekledik  7-8 kişi ile gidip yazılımımızı attırdık 3 kişi Ankaradan diğer kişiler Adana ve İstanbul bayilerine giderek yazılımı attı neyse tabiki ben şahsım adıma konuşayım yazılım attırmadan ve attırdıktan sonra aracı dynoyaa sokmadım benim aracın stok hali 120 hp  neyse ilk defa yazılım deneyimimiz oldu.  Bu herif  bize yazılımları attı tabi kendi atmadı dosyayı 15-20 dk da hazırlayıp  mail ile  yollaayıp  dükkandaki arkadaşta yazılımları yükledi araca.Biz o gün 3 bravo gittik  t jet 120 hp multijet 120 hp ve t jet sport 150 hp lik araçlarla .  T jet 150 hp araç yazılımını yapamadı  defalarca gitti geldi  araç ama bi tür oturmadı yazılımı tabi bu sırada Cemal ARSLAN kendine suç bulmuyor araç bozuk diyor. J Neyse ki  t jet 150 hp olan arkadaşımız defalarca gidip gelmesine rağmen olmadı ve iptal ettirdi yazılımını 2. Haftasında  muljiet olan arkadaşımızında sürekli duman attmaya başladı oda bi  kaç defa gitti geldi  tabiki onada aynısını dedi aracınızda sorun var kendi yazılımına suç bulmadı. O arkadaşımızda bi kaç defa gitti geldi neyse ben daha kullanıyorum aracı çünkü benim alt devirlerde  yazılıma göre farklılık var  2 hafta önce dynoya soktuk aracı  araç stok hali 120 hp  Cemal ARSLAN’ın bize dediği yazılımdan sonra 150 ile 155 hp arası olacak Stok 150 hp olan arkadaşa ise 190 hp olacak dedi .  Benim sonuç dynoda tabiki ben 150 hp  beklemiyorum  135 130 arası bekliyorum araç  çıktı dynodan 110 hp  aracı  yazılımlı şekilde 45 güne yakın kullandım  alt devirlerde farklılık vardı ben onu ilk defa yazılım deneyimmim olduğu için 20 25 hp lik beygir gücü zannetim oysaki yanılmışız araç 110 hp çıktı neyse ben bu şahısı aradım telden durum böyle araç 110 hp çıktı bu sefer dynoya suç buldu tabiki bende biliyorum dynonun gerçek değerler vermediğini ama  110 hp nerede  adamın biz bahsettiği 150 hp nerede dedim ben buna ben stok halini yüklettirip  bide öyle  çıkacağım dynoya belki yazılımda sıkıntı var belkide araçta  tamam dedi. ( Bu arada diğer iki  arkadaşımız yazılımlarınız iptal ettirince paralarını aldı. )  Neyse bende  stok yüklettirdim.  Dynoya soktum aracı 115 hp çıktı.Neyse biz stok yükklettirince  Cemal ARSLAN ile anlaşmamıza göre parayi geri iade edecekti  benim araç stok haline döndü arkadaşıda dedi buna aracı stoka çevirdik diye. Ben daha aradan 3-5 gün geçti aramadım para işi ne oldu diye neyse 27.08.2014 ( Çarşamba günü ) aradım  dedim benim araç stok döndü parami geri iade edecekmisin edemem dedi. Anlaşmamız böyle değildi,bana işte aracında sorun var diyor . Diğer iki arkadaşada aynısın demişti aracınızda sorun var bende dedim benim araç sorunlu diğer ikiside sorunlu  diyosun dedim bence burda senin yazılımda bir sıkıntı var dedim ben yazılımımdan eminim dedi. Ama emin olduğumuz tek gerçek vardı Stok 150 hp lik araca hayatında ilk defa yazılım atmasıydı çünkü demesine göre 190 hp olacaktı araç ama bi türlü olmadı.Aradan 2-3 gün geçti son kez gene görüştük paramı iade edecekmisin diye  vermiyorum dedi. Bende bu konuyu açma gereği duydum  arkadaşlar Cemal ARSLAN’a yazılım yaptıracaklar dikkat edin sizlere 25 30 hp yakın güç verdim diyor oysaki yalan aldığınız güç 3-5 beygir sizde onu 30 hp lk güç zannediyorsunuz  o şekilde biniyorsunuz bu şahısa yazılım attıran arkadaşlar aracınızı dynoya sokun bakalım kaç çıkacak  size vadettiği rakam çıkıyormu.Böyle sahtekar insanlara paranızı yedirmeyin bizim paramız gitti sizlerin gitmesin.Bu bütün olan olaylara Eray abi ( justery) ve Oğuzhan abi ( exelans) şahittir. 

http://www.fiatbravotr.com/forum/showthread.php?10102-Ankarada-cemal-arslan%92a-yaz%FDl%FDm-yapt%FDracaklar-2-defa-d%FC%FE%FCns%FCnler-!&p=225366#post225366
bu linkten takip edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Cepten takip ediyorum, yazılanlar özellikle Türkçe karakterler garip simgeler haline gelmiş bilginiz olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...