İçeriğe Yönlendir

Sizce Hangi Hoparlör ?

Zafer Bakar
Çözüme git Alper Keskin tarafından,

Recommended Posts

Zafer Bakar

ilki bence

Bende önce onu düşündüm ama ikinci ürün hem daha ıcuz hemde fark ettiysen daha güçlü kafam karıştı

Fotoğraf eklemek için;

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/219199-foruma-resimfoto%C4%9Fraf-ekleme/page-6#entry2362103

Logitech'i evde ufak bir odada kullanıyorum.

Bass'ı gayet yeterli. tamamen açamıyorsun bile.

Bilgisayar için gayet yeterli.

Anladım teknosa daki yorumlarda bu yönde ama yinede çelişkiliyim

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Logitech'in o modeli o parayı eden bir ürün değil. Bim'de zamanında 29 liraya satıldı. 
Biraz daha fiyatlı olarak z313 öneririm. Aynısını kaç senedir kullanıyorum. Şu an da smart tv'de bağlı halen çok güzel. Zamanında 69 liraya almıştım. 
Ls21'de biraz daha uygun fiyatlı iyi sayılabilir.  59 lira kampanya ile teknosada

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Logitech'in o modeli o parayı eden bir ürün değil. Bim'de zamanında 29 liraya satıldı.

Biraz daha fiyatlı olarak z313 öneririm. Aynısını kaç senedir kullanıyorum. Şu an da smart tv'de bağlı halen çok güzel. Zamanında 69 liraya almıştım.

Ls21'de biraz daha uygun fiyatlı iyi sayılabilir. 59 lira kampanya ile teknosada

Şu anda bim de yine logitech in z506 sayılıyor teknosada 300 tl iken bimde 189 tl idi

Z313 biraz bana tuzlu geldi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Alper Keskin

Şu anda bim de yine logitech in z506 sayılıyor teknosada 300 tl iken bimde 189 tl idi

Z313 biraz bana tuzlu geldi

+1 

Logitech z5500 +logitech x530 kullanan birisi olarak logitechi kalite babında öneririm.Fakat alacağınız set giriş seviyesi oluyor.Zaferin de bahsettiği gibi bir miktar daha para verip biraz daha üst modellere bakmanız ilerisi için de daha iyi olur...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Kesinlikle logitech. Diğerinin ses çıkışı 2 kat daha fazla olsa bile...

Yorum bağlantısı

Ben bahsedilen logitech'i bir ara şirkette kullandım. Daha çok oyun için düşünülmüş bir model. Ancak genel olarak bu tarz 2,1 hoparlörler aynı yapıda ve bas ağırlıklıdır zaten. Sonra şirketten birine hediye ettim, ofis gibi bir ortamda sesi açtıkça bası açılan, bası kıstığında ise stereo hoparlörlerden sadece tiz verebilen hoparlörlerin pek hayrı yok.

Bu ebatta hoparlörlerde bazı çin malları çok güzel olur şans eseri. Mesela bende Diana marka 4.1 hoparlör vardı, zamanında şirkete bile takım alıp, toplantılrda onu kullandık. Bu kadar dengeli ve güzel bir sese ev sineması tarzı modellerde rastlanıyordu.  Sonrasında ortadan kayboldu bu marka.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...