İçeriğe Yönlendir

Tüp Taktırdım

Enes Ayan

Recommended Posts

Enes Ayan

Merhabalar 

Aracımın ağır bakımlarını yaptırdıktan sonra artık tüplenme zamanı geldi dedik ve brc nin yolunu tuttuk. My11 pipolu sistemi aracıma taktılar. Gerçi baştaki usta bunu önermem belli bir süre sonra motor ışığı yakıyor manifoldu delelim dedi ama ben yok dedim pipolu olsun  Montaj sonrası izlenimlerim ise düşük viteslerde sanki belli oluyor aracın tüplü olduğu, belki bende bilinç altıda olabilir çünkü pek de isteyerek taktırmadım açıkcası hala içimde burukluk var arabama yanlış yapmışım gibi geliyor   :)  Montaj ücreti 1800 lira 9 taksit brc ile  bp anlaşma yapmış 150 liralık gaz veriyorlar montaj yaptıran herkese ama şöyle bir sorun var bp bu işe yeni mi giriyor ne anlamadım uğradığım hiç bir bp de lpg bulamadım. En yakın istasyon deyince 70 km ilerde gösteriyor bu yüzden gidip alamadım   :)  Neyse gelelim montaj resimlerine işcilik nasıl olmuş sizce değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Z8xeCNt.jpg

jMz6pCJ.jpg

WdWEAuo.jpg

tpbXWwg.jpg

QvtoP6s.jpg

7MVip1C.jpg

Yorum bağlantısı
Muhammed Salih YILDIZ

Bende Fiesta alacağım bugün 2011 benzinli bende tüp taktırmayı düşüğünüyorum önerebileceğiniz usta var mı ?

Yorum bağlantısı
Salih Karaağaç

işçilikleri güzele benziyor, hayırlı olsun 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Enes Ayan

ya kafama takıldı sağ tarafta manifolda giren bir hortum var o nedir daha önce varmıydı yokmuydu bilemedim 

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hayırlı olsun. Regulatör önden bakınca daha sol tarafta korunaklı bölgede olabilirdi.. Düğmenin yerini de oldum olası hiç sevmedim :) Allah'tan benim araçta orada değil orada olsa değişiklik şarttı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Enes Ayan

Hayırlı olsun. Regulatör önden bakınca daha sol tarafta korunaklı bölgede olabilirdi.. Düğmenin yerini de oldum olası hiç sevmedim :) Allah'tan benim araçta orada değil orada olsa değişiklik şarttı :D

Teşekkür ederim :)  Sol tarafa başka kutu gibi bir şey koymuş ondan yer kalmamı sanırsam. Düğme konusunda bende pek memnun değilim. Görünmeyen bir yere taktırmak istedim ama delme işlemi olacak diye burası olsun madem dedim

Bende Fiesta alacağım bugün 2011 benzinli bende tüp taktırmayı düşüğünüyorum önerebileceğiniz usta var mı ?

İstanbulda yok malesef .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...