İçeriğe Yönlendir

Bursa'ya Veda Balıkesir E Merhaba :)

Abdullah Aladı

Recommended Posts

Abdullah Aladı

Bursa da ki görev yerinden memleketim olan Balıkesir dursunbey in bir köy okuluna tayinim çıktı. Hayırlı uğurlu olur inşaAllah

Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun benim eşimin görev yeri de dursunbeyin bir köyüydü geçen sene. Mahkeme kararı ile Bandırma'ya alabildik şükür. Hangi köye atandınız :)

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Hayırlı olsun :good1: Bir sorum olacak hocam, sanırım şu an sardalya mevsimi başladı, Balıkesire iş nedeniyle geleceğim, nerede yiyiceğiz :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

hocam hayırlısı olsun

Hayırlı olsun :good1: Bir sorum olacak hocam, sanırım şu an sardalya mevsimi başladı, Balıkesire iş nedeniyle geleceğim, nerede yiyiceğiz :yes:

abi Balıkkesirli değilim ama yakın olduğumuzdan bilirim :) rakı balık ayvalık tabiiki :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Hayırlı olsun.

teşekkür ederim.

hayırlı olsun hocam.

teşelekkür ederim:)

Hayırlı olsun benim eşimin görev yeri de dursunbeyin bir köyüydü geçen sene. Mahkeme kararı ile Bandırma'ya alabildik şükür. Hangi köye atandınız :)

teşekkür ederim sizin için de hayırlı olsun benim güğü köyü oldu.
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

teşekkür ederim balık için ivrindi yolunda çok güzel yapan bir yer var adını şimdi hatırlayamadım sahil kesimine gitmeyecekseniz tabii ki

hocam hayırlısı olsun

abi Balıkkesirli değilim ama yakın olduğumuzdan bilirim :) rakı balık ayvalık tabiiki :D

teşekkür ederim :) ayvalık ..

Teşekkürler. Bizim hacıömerler köyüydü. :)

hacı Ömerler köyünden bi tık daha kötü güğü :)
Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt
(düzenlendi)

teşekkür ederim balık için ivrindi yolunda çok güzel yapan bir yer var adını şimdi hatırlayamadım sahil kesimine gitmeyecekseniz tabii ki

teşekkür ederim :) ayvalık ..

hacı Ömerler köyünden bi tık daha kötü güğü :)

Merkezde olacağım, ivrindi yolun navigasyonda çıkıyorsa restorantlarada bakarım söylediğiniz güzergahta :yes:

tarihinde Uğraş Özyurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Hayırlısı olsun, Allah yardımcınız olsun. BalIkesir güzeldir. köyleri ayrı güzel. Bildiğin köydür. Buralardaki gibi modern değil, kerpiç evler, taş yollar, hatta 5 sene önce Havran a bağlı arkadaşımın köyünde evlerde çeşme yoktu, 10 sene öncede elektrik yeni bağlanmıştı..

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Hayırlısı olsun, Allah yardımcınız olsun. BalIkesir güzeldir. köyleri ayrı güzel. Bildiğin köydür. Buralardaki gibi modern değil, kerpiç evler, taş yollar, hatta 5 sene önce Havran a bağlı arkadaşımın köyünde evlerde çeşme yoktu, 10 sene öncede elektrik yeni bağlanmıştı..

balıkesir memur için ideal kentlerden ve her imkana yakın bir yer. Bildiğim bir köy kesinlikle modern köylerden değil tam Anadolu köyü hatta yolun yarısı toprak yol gidip geleceğiz artık hakkımızda hayırlısı.

Hayırlısı olsun. Allah kolaylık versin.

teşekkürler. İnşaallah hakkımızda hayırlısı olur.

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar hakkımızda hayırlı olur inşaAllah

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...