İçeriğe Yönlendir

Rapido Kalem?

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Hasan Karabekiroglu

Bundan önceki çalıştığım şirkette tabak üzerine çizim yapılıyordu ve ustalar genellikle  kalemlerinde rotring tercih ediyorlardı... bunun sebebini sorduğumda kullandıkları boyanın en sağlıklı bu kalemden geçtiğini tıkanıklık yaşamadıklarını söylüyorlardı.. yani rotring in doldurup yeniden kullanma olayı çok güzel diğer ucuza satılan kalem markalarında da doldurma işi zahmetli ve sorunlu olduğunu biliyorum... yalnız rotring in fiyatı konusunda kırtasiyecilerle sıkı bi pazarlık edilmesi lazım...

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Bizim zamanda olacaktınızki, sırf düz ve farklı kalınlıktaki çizgileri paralel ve eşit arayla çizmek için aylarca alıştırma yaptırmıştı bizim öğretmen, ellerim koptu vallahi :)

Adam triple desimetre elinde, canımıza okudu, neredeyse mikrometre ile ölçecekti :D

Valla eski anılar canlandı :rolleyes: abi her çizgi kalınlığı için ayrı kalem, taramalar farklı, ölçü çizgileri farklı, ne günlerdi :lol: ama gerçekten resim konusunda çok iyiydim, 95 aldığım ödevde hocamla tartıştığımı bilirim neden 100 vermedin diye :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

İki dönem teknik resim dersinden kalıp da mezun olunca teknik ressamlık yaptım ya :D AutoCad gözünü sevem :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

İki dönem teknik resim dersinden kalıp da mezun olunca teknik ressamlık yaptım ya :D AutoCad gözünü sevem :D

Bende neden ayponponda ısrar ediyor diye düşünüyordum :)
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bende neden ayponponda ısrar ediyor diye düşünüyordum :)

Sana inat ısrarcıyım :D ipad'e takas teklifi geldi m7 ile. 12 ay garantisi var gri renk?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sana inat ısrarcıyım :D ipad'e takas teklifi geldi m7 ile. 12 ay garantisi var gri renk?

Hemen kabul et, bu fırsat kaçmaz :)
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Hemen kabul et, bu fırsat kaçmaz :)

Yok napacam htc yi, telefonum var. Gereksiz olur.

Yorum bağlantısı
Emre Demir

ymadahu5.jpg

Tam uçlarını hatırlamıyorum bayadır da kullanmıyorum lakin ihtiyaç halen devam ediyor ise ö.m atın kargolarım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...