İçeriğe Yönlendir

Paspas Ve Bagaj Havuzu

Konuralp Aracı

Recommended Posts

Osman Bilgin

bagaj havuzunda şok indirim yapmışlar 80,31 den 79,51 e indirmişler:=) (ama fiyat iyi)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Serdar Özsürmeli
(düzenlendi)

2002 mondeom var neden piyasada olmadığını hala anlayamasam da bagaj havuzu arayışındayım. illa 2008 ve sonrası bir modelimiz mi olması lazım :( Bu focus un bahaj havuzu kısmen uyuyormuş galiba kullanan varsa resim gönderebilir mi. ona göre bende sipariş vereceğim. 

focusun havuzu da bu

http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-ford-focus-hb-2005-2011-3d-bagaj-havuzu/productDetails.aspx?productId=otelf17530&categoryId=20036337&SKU=OTELF17530

şu adreste bulabildim sadece 

http://web.ozis.com.tr/index.asp?p=2&Marka=FORD&Model=MONDEO&AltModel=MONDEO

buradan alışveriş yapan oldu mu?

tarihinde Serdar Özsürmeli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...
İsa Acar

Ürünler geldi ve her kıvrımı bire bir oturdu, bagaj havuzu yumuşak ama serte yakın, paspaslar ise yumuşak ve yumuşağa yakın [emoji23] sonuç olarak ben beğendim ve tavsiye ederim. [emoji1303]

Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

Ben beğendim umarım siz de memnun kalırsınız, güle güle kullanın :good1:

Paspas geldi. Araca yerleştirmedim daha ama belliki tam uyumlu.

255b97ef800aec134b426fd5881441dd.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsa Acar
(düzenlendi)

Paspas geldi. Araca yerleştirmedim daha ama belliki tam uyumlu.

Arka parçaların etekleri ben de yok :) güle güle kullanın ;)

tarihinde İsa ACAR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

Arka parçaların etekleri ben de yok :)

Benim araç 2004 c max. O arka uzantıları sipariş vermeden önce mağazayı arayıp sordum :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Aynısından bende kullanıyorum,çok memnun kalacaksınız..Bende bagaj havuzuda var.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

satıcıya mesaj atarak sipariş veriyorsunzu bu tip ürünleri. ilan genelde açılıypor

Yorum bağlantısı
İsa Acar

Makyajlı focus 3 e uyar mı acaba?

Ürünü sepete atarken araç modelinizi seçiyorsunuz Sedat Bey, Çağlar Bey' in dediği gibi üreticiyi de arayabilirsiniz tabiki de  :good1:

Yorum bağlantısı
Sedat Oral

Ürünü sepete atarken araç modelinizi seçiyorsunuz Sedat Bey, Çağlar Bey' in dediği gibi üreticiyi de arayabilirsiniz tabiki de  :good1:

siparişi verdim umarım yerine oturur. orjinal paspaslar çok küçük

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

siparişi verdim umarım yerine oturur. orjinal paspaslar çok küçük

umarım, olmadı en kötü iade edersiniz  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...

3D bagaj havuzu kullananlar memnunmu acaba ?  koyduğunuz eşyalar zeminde kayıp dağılma vs yapıyorlarmı

benim paspaslar bu 3d tipi zımbırtıdan ama bagaj havuzu normal keçe lekeler flanda var  değişeyim diyorum ama kullananlar memnunlarmı acaba ?

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

3D bagaj havuzu kullananlar memnunmu acaba ? koyduğunuz eşyalar zeminde kayıp dağılma vs yapıyorlarmı

benim paspaslar bu 3d tipi zımbırtıdan ama bagaj havuzu normal keçe lekeler flanda var değişeyim diyorum ama kullananlar memnunlarmı acaba ?

Ben bagaj için şu masaların üzerine konan kalın şeffaf naylonlardan kestirttim 1m kadar biraz yanlardan boşluk kaldı oralarada malzeme çantalarını yerleştirdim görünüm ve kullanım çok güzel oldu[emoji4]
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Bekir Çelik

2013 C Max için bagaj havuzu tavsiyeniz var mı? Alıp kullandığınız, memnun kaldığınız?

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Fatih Emre

1997 model  hatcback MK2 Mondeo için havuzlu tip paspas ile bagaj havuzu almak istiyorum. Daha önce alan , kullanan var mı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...