İçeriğe Yönlendir

Ka - Dijital Saat Göstergesi

Alper Sakalli

Recommended Posts

Alper Sakalli

Selam arkadaşlar Ka'lardaki mekanik zaman saatini ne zamandır dijitale dönüştürmek istiyordum kısmet bu güneymiş. 

Parklar ya da farlar kapalıyken;

10z6ayw.jpg

Parklar ya da farlar açıkken;

14x06qf.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Oo, mantıklı bir seçim. Biraz daha büyük ekran olamaz mıydı keşke?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Sakalli

Saat devreleri falan da var ya o yüzden orijinal saat kutusuna tam sığdı.

Yorum bağlantısı
Ali Can Ebren

Açıkçası analog saat daha elit ve güzel bence tabi zevk meselesi güzel anlarda bakmanız dileğiyle  :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bu uygulama güzel olmuş ama analog saat sangi daha güzeldi gibi. Ellerinize sağlık, orjinal olmuş görüntü ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Sakalli

Lüx segment araçta analog saat olsa o zaman elit durur diye düşünüyorum. Eski araçta analog bence sıradan duruyor. Tabi ki fikirler kişiseldir. Saygılar

Yorum bağlantısı
Burak Fidan
(düzenlendi)

Aslında analog daha sevimli duruyor doğru :) ama kesinlikle yaratıcı ve üretici fikirler ve de sonuçlar kesinlikle çok değerli. Ben başarılı buldum. Özenli ve güzel bir çalışma. Her ne kadar bizim topik ka'lar lüks binekler olmasa da bize göre ( bana göre) oldukça lüks bir araç :)

Millet oraya buraya led yapıyor herkes bayılıyor. Led yapmak modifiye sayılıyor :) senin yaptığın gibi şeler daha kıymetli bence

tarihinde Burak Fidan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Analog bence de güzel ama bu da hem fikir hem uygulama hem de Işık Bütünlüğü olarak çok başarılı olmuş. Eline fikrine sağlık

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...