İçeriğe Yönlendir

Dershane Önerisi - Ankara - 6.sınıflar

Serkan AKÇIN

Recommended Posts

Serkan AKÇIN

Arkadaşlar iyi günler,

Ankara Kızılay - Çankaya ağırlıklı, 6.sınıflar için uygun gördüğünüz başarılı gördüğünüz dershane isimlerine ihtiyacım var.

Sonuçta iş öğretmenlerde bitiyor ama belki forumda 6.sınıflar için fikir verebilecek birileri vardır.

Yorum bağlantısı
Murat Kırmızı

Yıllarca dershane öğretmenliği yaptım. açık konuşuyorum  Serkan Bey bu yaşta çocugu dershaneye göndermek büyük hata.. Çocukları ders görsün diye sosyal hayattan ediyoruz. Lütfen yanlış anlamayın.. Ayrıca o yaştaki çocuğa dershanenin vereceği eğitimi siz evde ya da veremiyorsanız bile ara ara özel ders ile verebilirsiniz eksiği olan derslerden.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yıllarca dershane öğretmenliği yaptım. açık konuşuyorum  Serkan Bey bu yaşta çocugu dershaneye göndermek büyük hata.. Çocukları ders görsün diye sosyal hayattan ediyoruz. Lütfen yanlış anlamayın.. Ayrıca o yaştaki çocuğa dershanenin vereceği eğitimi siz evde ya da veremiyorsanız bile ara ara özel ders ile verebilirsiniz eksiği olan derslerden.. 

Bir meslektaşı olarak hocama katılıyorum. Çocuklarımızı çok yıpratıyoruz :( Öğrencilerimde bile dershaneye gidenlerde ki yorgunluk bıkkınlık çocukları mutsuz kılıyor :(

Dershane yerine evde planlı bir çalışmayı öneriyorum. Evde çalışmazsa dershanenin de bir etkisi olamaz. Birlikte 1-2 saat ders çalışma ve bol bol kitap okumasını tavsiye ediyorum.

Saygılarımla.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Bir meslektaşı olarak hocama katılıyorum. Çocuklarımızı çok yıpratıyoruz :( Öğrencilerimde bile dershaneye gidenlerde ki yorgunluk bıkkınlık çocukları mutsuz kılıyor :(

Dershane yerine evde planlı bir çalışmayı öneriyorum. Evde çalışmazsa dershanenin de bir etkisi olamaz. Birlikte 1-2 saat ders çalışma ve bol bol kitap okumasını tavsiye ediyorum.

Saygılarımla.

Öğretmen olmasam da, yeğenlerimdi aynı durumda. Hocalarımıza katılıyorum.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...