İçeriğe Yönlendir

1997 Model 2.0 Glx Mondeo Kapak Catlaması

Ersan Karaaslan

Recommended Posts

Ersan Karaaslan

merhabalar.ben 1997 model ford mondeo 2.0 glx modelı arac almaya karar verdım.cevremden bı arkadasım bu aracların kapak catlattıgı ve blok catlattıgını soyledı.kronık boyle bı sıkıntı oldugunu belırttı.boyle bırsey varmıdır.daha onceden basına gelen varsa benı bılgılendırırmısınız.yada boyle seyler kullanıcı hatalarından dolayı olmus olabılırmı?bana bu konuda bılgı verırsenız sevınırım.tesekkur edrım.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Alakası yok kardeşim ...Yağsız susuz araba blokda patlatır kapakta.... Bence modeli ve üretim yılı itibariyle güvenini en iyi ispatlayan araçlardan biridir mondeo... :yes:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:s ilginç ben hiç duymadım ben de bilgi siterdim o arkadaşlardan

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Sizi çekemeyen birisidir :) kaçırmayın hemen alın.. :)

Yorum bağlantısı
Ersan Karaaslan

Alakası yok kardeşim ...Yağsız susuz araba blokda patlatır kapakta.... Bence modeli ve üretim yılı itibariyle güvenini en iyi ispatlayan araçlardan biridir mondeo... :yes:

Bende sizinle ayni kanidayim yagsiz susuz kalursa olur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

ana hortumlardan biri yırtılmıştı sanayiye kadar susuz giddim bir şey olmaz diye conta yaktım o kadar:=) o kapak kolay kolay çatlamaz...

Yorum bağlantısı
Fuat GÜVEN

glx değilde ghia olanı alın derim. Kapak çatlatma işi hikaye. Olacaksa her arabada olur. Sen bakımını yap düzgün kullan sorun olmaz.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

merhabalar.ben 1997 model ford mondeo 2.0 glx modelı arac almaya karar verdım.cevremden bı arkadasım bu aracların kapak catlattıgı ve blok catlattıgını soyledı.kronık boyle bı sıkıntı oldugunu belırttı.boyle bırsey varmıdır.daha onceden basına gelen varsa benı bılgılendırırmısınız.yada boyle seyler kullanıcı hatalarından dolayı olmus olabılırmı?bana bu konuda bılgı verırsenız sevınırım.tesekkur edrım.

bakmazsan arabaya çürür de , motoru çatlatır da patlatırda :)

10 sene kullandım 1998 ghia.bakmadığım zaman sorun çıakrttı,baktığımda canavar gibiydi 

tarihinde Bahadır Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fırat Toptaş

zetec motor old scholl motor grubunua girer taş gibi motordur hiç bir şey olmaz o motora 35 km yolu susuz giden hatta yağlamayı kesen motor bile gördüm ben.

Yorum bağlantısı
Misafir

bu tip olaylara çok şaşırıyorum. 35 km susuz, yağsız? 35 km yi bilemeyeceğim ama rolantide 3.5 dk çalışır mı ki yağsız, susuz.

Yorum bağlantısı
Fırat Toptaş

bu tip olaylara çok şaşırıyorum. 35 km susuz, yağsız? 35 km yi bilemeyeceğim ama rolantide 3.5 dk çalışır mı ki yağsız, susuz.

motor zetecse sıkıntı yok taş gibi taş valla adam gelmiş bende şaşırdım arabayı görünce hatta dahada uc noktayı söyliyim volant bile kırıkdı sökünce gördük

Yorum bağlantısı
ozkanzorlu

Aynı model araçtan ben de kullandım aklaşık 5 sene boyunca, sattığımda kilometresi 254bin'deydi ve hala canavar gibiydi. Gördüğüm tek kronik sorunu gösterge çerçevesinin vida montaj yerlerinin bilmeyen kişilerin sökmesi ile alakalı kırılması ve havalandırma kontrol düğmelerine bağlı küçük hortumların tıkanması sonucu havalandırma işlevinin düzgün olmaması. Onarımı da çok basit.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tapa gaz gelir.. durudğu yerden de çekci ile davem eder püf noktası orda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...