İçeriğe Yönlendir

3D Uhd Tv Tavsiyesi

Nuri Güngör

Recommended Posts

Nuri Güngör

40 ya da 42' bir tv alma planim var.3d smart tv ve uhd ayni anda olsun dersek sadece philps in 42 pus 7809 diye bir modeli bulunuyor.Aslinda oncelikli olan smart tv özelliği bu da en iyi lg de. Lg nin ise sadece büyük ekranlarında bu üç ozellik bir arada bulunuyor.Uhd den vazgecip lg mi almali yoksa yukaridaki philips is görür mü

Yorum bağlantısı
Serkan Çevik
(düzenlendi)

iki farklı tv kullanıyorum , 1.si 47'' philips 3D full HD smart TV 6796 K gibi birşeydi modeli sanırım 2 yıl önce teknosa dan almıştım. Daha sonra panasonic neoplasma aldım . Sadece şunu söylemek istiyorum bir daha asla led tv almam tamamen hayal ürünüymüş , gerçek renkler kesinlikle plasma tv de. sadece kişisel görüşüm , tv'de philips in eski kalitesini göremiyorum eski tüplü diye tabir ettiğimiz philips kalitesini pek görmüyorum artık kendimde kullanıyorum. Bence led olcaksa samsung veya lg , ama sharp ta incelenmesi gereken ciddi bir tv üreticisi.

aslında bütçe sıkıntısı yoksa , loewe ilk tercihim olurdu.

tarihinde Serkan Çevik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Uhd istemenizdeki kaynak nedir hocam ;)

Suha cim tamamen yeni teknoloji olması :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

iki farklı tv kullanıyorum , 1.si 47'' philips 3D full HD smart TV 6796 K gibi birşeydi modeli sanırım 2 yıl önce teknosa dan almıştım. Daha sonra panasonic neoplasma aldım . Sadece şunu söylemek istiyorum bir daha asla led tv almam tamamen hayal ürünüymüş , gerçek renkler kesinlikle plasma tv de. sadece kişisel görüşüm , tv'de philips in eski kalitesini göremiyorum eski tüplü diye tabir ettiğimiz philips kalitesini pek görmüyorum artık kendimde kullanıyorum. Bence led olcaksa samsung veya lg , ama sharp ta incelenmesi gereken ciddi bir tv üreticisi.

aslında bütçe sıkıntısı yoksa , loewe ilk tercihim olurdu.

Aldığınız ekran orta kalite lcd, tek led olan kısmı aydınlatma teknolojisi ki bunda kendi içinde farklı gruplara ayrılıyor ;) gerçek led tv veya led ekran olsa açık ara önde giderdi ;)

Suha cim tamamen yeni teknoloji olması :)

O halde samsung curved tv öneririm ;) izleme alanınız 5-6 mt ti geçmiyorsa ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Lg'nin cam inceliginde ki curved modeli çok hoşuma gidiyor. Tv alacak olsam tek tercihim olurdu. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Lg iyidir. Ancak kasa tasarimi olarak philips.

Amblight [emoji106][emoji106]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Aldığınız ekran orta kalite lcd, tek led olan kısmı aydınlatma teknolojisi ki bunda kendi içinde farklı gruplara ayrılıyor ;) gerçek led tv veya led ekran olsa açık ara önde giderdi ;)

O halde samsung curved tv öneririm ;) izleme alanınız 5-6 mt ti geçmiyorsa ;)

curved ici biraz daha büyük ekran düşünüyorum örneğin 55'. Sence 42' icin uhd smart mı yoksa fhd 3d smart mı

vestel derim hem kaliteli hem ucuz

Vestel kafamda öyle bir yerde ki sanki alıp eve gelince cizgi filmlerdeki gibi dagilacak gibi geliyor gerçi 5 yily once istemeye istemeye fiyatı uygun diye derin dondurucu almıştım maşallah hicbir sorun cikarmadi.

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Uhd televizyon icin hala erken. Avrupa'da bildigim kadari ile hala Ingiltere disinda Uhd sinyal veren operator yok. Sonra kotu surpriz ile karsilasmayin, benden soylemesi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlker Yüksel

Sharp Quatrron öneririm.Sharpi 60le857 modelini aldım. Gerçekten çok net ve doğal renkleri var.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Vestel kafamda öyle bir yerde ki sanki alıp eve gelince cizgi filmlerdeki gibi dagilacak gibi geliyor gerçi 5 yily once istemeye istemeye fiyatı uygun diye derin dondurucu almıştım maşallah hicbir sorun cikarmadi.

Vestel düşünün derim. Lcd tvmizde köşede hafif kararma vardı. Aynısını bulamadılar ve daha büyük ekran led smart tv verdiler. Arkasında duruyorlar ürünlerinin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nuri Güngör
Cihan Yaşar
Nuri Güngör

bu urune yapılan hangı yorum kafanızı karıstırdı?bende bu tv var ıdare eder

Diğer tv konusunda cizgilenmelerden bahsetmisler o yuzden kafam karıştı değilse bugün alacaktim tv yi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...