İçeriğe Yönlendir

Taşerona Inşaat Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Saygın Can Oğuz

Recommended Posts

Evren Erakçora

Bizim evlerde c30 var diye biliyorum. Adam demirden çalmadıysa iyi.  :)  Kısaca sormak istediğim şu, anki şartlarda demirden ,betondan çalmaları ne kadar mümkün? 

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Bizim evlerde c30 var diye biliyorum. Adam demirden çalmadıysa iyi.  :)  Kısaca sormak istediğim şu, anki şartlarda demirden ,betondan çalmaları ne kadar mümkün? 

Yeterince mümkün. İstedikten sonra her türlü çalabilir. Hazır Beton Santralleri bile betonu ucuza mal etmek için olabilidiğince düşük dozajla çalışıyorlar. Hatta kontrol olmayan yerlere, C30 yerine C20 beton bile gönderiyorlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Çevredeki inşaatlara bakıyorum, yalıtım malzemelerini tam kullanıyorlar gibi , bu konularda denetim iyi galiba. 

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Çevredeki inşaatlara bakıyorum, yalıtım malzemelerini tam kullanıyorlar gibi , bu konularda denetim iyi galiba. 

O konuda mecburen. Artık iskan vermiyorlar yalıtımı olmayan binalara. Denetimden değil yani :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Yalitima dikkat edin yutong tarzı malzemeler TSE 825 karsilayip iskan alına bilse bile burut betonlar yalitimsiz kaldigindan mantolama yaptirin

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Arkadaşlar, katkılar için çok teşekkürler, her biri çok önemli şeyler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...