İçeriğe Yönlendir

Mercedes W203 Arka Tampon Sökümü

Furkan Avcı

Recommended Posts

Murat Dere

Az önce kabloyu takıp, Muğla üzerinden geçtim abi farketmedin mi :D

Bana uğramadığına göre geçmemişsindir. Sen öyle bir hata yapmazsın. De mi Furkan'cım? :elisopali:

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bana uğramadığına göre geçmemişsindir. Sen öyle bir hata yapmazsın. De mi Furkan'cım? :elisopali:

Pist bulamadım hocam ondan :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özkan Avcı

Abi diyorum ki artık şu arabaların yazılım işine de bir el atsan. Elin değmişken bizimkini 170 Hp yapsan. Enjektörler benden.  :p  :D

Eline sağlık, Maşallah.  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Eline sağlık, ancak şu Mercedes ne salak yav civata koymuşlar hiç işleri yok galiba, Ford gibi kılıps koysalarmış ya sökerken parçalansın. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sevgin Yılmaz
(düzenlendi)

Benim c max ında swiç i nezaman bozulacak diye bekliyorum,çünkü bagaj tutama gındaki el tutma yeri (siyah kauçuk el tutamagı ) sıcaktan ve tırnaklardan deforme olmuş yırtılmış.

ilk su girmede bozulur heralde,sizde siwiçin fotosu falan varmı sevgin bey en azından köşede 2 tane falan dursun alayım..

deforme olan o silikon gibi el tutamagınıda bulamadım.teşekkürler

furkanın konusunu biraz dagıtacagım ama kusura bakma furkan kardeş.                                                                      

Hami bey forumda paylaşılmış konu vardı.Orayı kaynak alarak başladım sökmeye.Bagaj kapağını açıp plastik aksamını sökün,bagaj iç yapısını görünce olay zaten netleşiyor.Switch yerinden çıkacak ve en yakın tamirciden ona benzeri alınıp muhtemelen aynısı bulunmayacaktır ama önemli değil.Yeni aldığınız switch sadece yuvayasına uydurulup bağlantıları lehimlenecek.Daha sonrası sıcak silikon ile tüm çıplak su girebilecek aksamların kaplanmasıdır.Oldukça basit bir işlem sök-tak gibi düşünebilirsiniz.  :)

tarihinde Furkan Avcı tarafından düzenlendi
mesajı düzenledim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Eline sağlık, ancak şu Mercedes ne salak yav civata koymuşlar hiç işleri yok galiba, Ford gibi kılıps koysalarmış ya sökerken parçalansın. :)

Nerde o klips, ha sende fujin vardı demi  :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Nerde o klips, ha sende fujin vardı demi  :D

Ha sende el yapımı Mercedes vardı he mi. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...