İçeriğe Yönlendir

160Km Hızdan Sonra Gitmiyor..

Murat Kırçal

Recommended Posts

• 1 ay sonra...
Erkan Tekin

connect sollamada 180 yapıyomu laa. başımıza taş yağacak taş :D

Bu gün yaptım eskişehir'den gelirken :D gitmem demiyor ama ben kıyamıyorum :D

BRPgJQ.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Maşallah kardeşim :bravo:  Ama kıyamadığın bu mu?  :shok:  Mecbur kalmadıkça bu hızlara çıkma bence ;)

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Maşallah kardeşim :bravo:  Ama kıyamadığın bu mu?  :shok:  Mecbur kalmadıkça bu hızlara çıkma bence ;)

:D abi normalde daha gider namıssız çok bağırıyo ya :D :D abi normalde ilk aldığımızda bi testte 195km/s yapmıştı bide ben şimdi yaptım yoksa yaptığım en yüksek hız 120 :D oda ibreyi ortaya sabitliyorum :D 

Yorum bağlantısı
Necati Dur

Bende 1.2 motorla bu hızlara çıkıyorumda aynı anda fotoğraf çekemiyorum [emoji41]

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Bende 1.2 motorla bu hızlara çıkıyorumda aynı anda fotoğraf çekemiyorum [emoji41]

valla yol boş olunca çekiliyor :D ama yanında başkasının çekmesi daha iyi :D 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

valla yol boş olunca çekiliyor :D ama yanında başkasının çekmesi daha iyi :D

Fotoğraf çekmek kadar o hızlarda ani fren yapmakta zordur, umarım böyle bir deneyimin olmuştur... Çünkü bahsi geçen hızlara gazına basılan hemen her araç günümüzde çıkıyor da ani durma ani şerit değiştirme işini yapmak için belli oranda tecrübe gerekiyor maalesef.. ;)

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Fotoğraf çekmek kadar o hızlarda ani fren yapmakta zordur, umarım böyle bir deneyimin olmuştur... Çünkü bahsi geçen hızlara gazına basılan hemen her araç günümüzde çıkıyor da ani durma ani şerit değiştirme işini yapmak için belli oranda tecrübe gerekiyor maalesef... ;)

hakılısın abi bnde yol boş olduğu için yapabildim bunu zaten yoksa  :nea:

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Yasin Kılıç

Akü ilk kontakta arabayı çalıştırmak için .devreye şarj dinamosu girer motor ve Işıklar jarz dinamosu nu kullanır tekleme yoksa sıkıntı yoktur başka bir araçla deneyin belki siz de sıkıntı yapmış olabilirsiniz

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...