İçeriğe Yönlendir

Focus Otomatik Lpgli

Hakan Çalışkan
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Ben bizzat kendisini kullanıyorum.

10 litre benzin tüketirdim. Prins marka lpg taktırdım yine tüketimim 10 litre gaz. Gazı 2,09 dan alıyorum. Yani şehir içi ortalama 21 kuruşa gidiyorum. 4 vites beni memnun ediyor. Nedeni de yüksek süratlerde düşük devirde gidebilmem. Örneğin 160 da daha 4 bin. Böyle giderse 5000 de 200, 6000 de 240 yaparım diyor insan ama 100 beygir motor bunu yapamıyor. Manuel de kullanılabiliyor. Baktınız olmuyor, küçültün vites biraz daha ivmeli olur. Ancak 150 nm tork, 1200 kg ve 100 beygir, eh işte. Performans yok. Bendeki trand donanımlı ama, yağmur ve far sensörü, çift bölgeli otomatik klima, hız sabitleyici gibi özellikler var. Memnunum.

Pahalı elektronik arızalarıyla meşhur Renault markasından uzak durun. Aman diyeyim.

Ha her zaman bir Japon tavsiye ederim. Ama siz bilirsiniz. Objektif yorumlarımı yazdım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

Ben bizzat kendisini kullanıyorum.

10 litre benzin tüketirdim. Prins marka lpg taktırdım yine tüketimim 10 litre gaz. Gazı 2,09 dan alıyorum. Yani şehir içi ortalama 21 kuruşa gidiyorum. 4 vites beni memnun ediyor. Nedeni de yüksek süratlerde düşük devirde gidebilmem. Örneğin 160 da daha 4 bin. Böyle giderse 5000 de 200, 6000 de 240 yaparım diyor insan ama 100 beygir motor bunu yapamıyor. Manuel de kullanılabiliyor. Baktınız olmuyor, küçültün vites biraz daha ivmeli olur. Ancak 150 nm tork, 1200 kg ve 100 beygir, eh işte. Performans yok. Bendeki trand donanımlı ama, yağmur ve far sensörü, çift bölgeli otomatik klima, hız sabitleyici gibi özellikler var. Memnunum.

Pahalı elektronik arızalarıyla meşhur Renault markasından uzak durun. Aman diyeyim.

Ha her zaman bir Japon tavsiye ederim. Ama siz bilirsiniz. Objektif yorumlarımı yazdım.

lpg 2,09 dan nereden alıyorsunuz? 

ben pendikteyim 2,60 

salı perşembe opette indirm oluyor 2,31 den alıyorum lpg yi

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Çalışkan

dün akşam kia venga gördüm 2011 model 1.6 benzinli motor 125 beygir 6 ileri ve km 34.000 de fiyat olarak da 36.000 ilgimi çekti açıkçası gerek geniş oluşu iç dizayn ve cam tavan olması pozitif oldu benim için sizce ne yapmalıyım

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

dün akşam kia venga gördüm 2011 model 1.6 benzinli motor 125 beygir 6 ileri ve km 34.000 de fiyat olarak da 36.000 ilgimi çekti açıkçası gerek geniş oluşu iç dizayn ve cam tavan olması pozitif oldu benim için sizce ne yapmalıyım

Focus'a göre daha dar bir bagajı vardır.  İkinci eli de focus tan zayıftır.

Yorum bağlantısı
Hakan Çalışkan

murat bey bagajı aksine focus tan geniş ve çift bagaj bölmesi var , ikinci eli maalesef zayıf 

Yorum bağlantısı

lpg 2,09 dan nereden alıyorsunuz? 

ben pendikteyim 2,60 

salı perşembe opette indirm oluyor 2,31 den alıyorum lpg yi

Sizin gaz biraz pahalı.Bence daha ucuz yerlere bakın. Çok pahalı alıyorsunuz. Ben Avcılar BP den alıyorum. LPG'yi 2,09

Herhangibir sorunla da karşılaşmadım. Shell lerde 2,29 Total lerde de 2,29

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Sizin gaz biraz pahalı.Bence daha ucuz yerlere bakın. Çok pahalı alıyorsunuz. Ben Avcılar BP den alıyorum. LPG'yi 2,09

Herhangibir sorunla da karşılaşmadım. Shell lerde 2,29 Total lerde de 2,29

Anadolu yakası daha pahalı demek ki 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...