İçeriğe Yönlendir

Bu Lekeler Nasıl Temizlenir

Yusuf Ziya Deniz

Recommended Posts

Yusuf Ziya Deniz

u6wl641.jpg

dkOIUgV.jpg

Önceki sahibinden kalan ve sevmediğim şeritleri janttan çıkarmaya çalıştım ama beceremedim. Daha önceden forumda araştırmalarım üzerine aseton ve balata spreyi denedim işe yaramadı.Bulaşık süngeri ile denedim baktım o da çiziyor. Tecrübelerinize göre bu iş için en uygun temizlik ürünü ve aparatı nedir?

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Abi o şeriti ben motosiklete hergün çekiyorum. Sökmek için çakmak ile yakıp tırnağın ile çekeceksin.

Yorum bağlantısı
Yusuf Ziya Deniz

Abi o şeriti ben motosiklete hergün çekiyorum. Sökmek için çakmak ile yakıp tırnağın ile çekeceksin.

Sanırım çok kaldığı için erimiş tırnakla ısıtmadan bunca sökebildim. Şimdi şeritlerden hariç lekeler de var.

Yorum bağlantısı
Yusuf Ziya Deniz

Abi ısıtma değil çakmak ile yak.

Deneyeceğim. Ama yapışkan artıkları da var. Onlara da tiner deneyeyim.

Cif gibi ürünler deneyen var mı bi yerde okumuştum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

temilzeme tineri ve diğer elde ıslak bez. bir tineli bez birsulu bez. 2 dak lık iş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Samancıoğlu

aseton. halı bantı izlerini onunla temizlemiştim.

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Yağlı boyalar için kullanılan sentetik tineri bir beze ufak miktarda dökün ve silin bir kaç defa üzerinden geçince çok rahat çıktığını göreceksiniz... :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Saç kurutma makinesi ile ısıtıp arta kalan izleri gazyağıyla silebilirsiniz(ev tarzı)

Isı tabancası ile ısıtıp kalan izleri zift sökücü ile silebilirsiniz(detaycı tarzı) :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

selülozik tiner bu işi halleder

Katılıyorum sentetik olan hiç bir işe yaramaz..

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Sercan Yıldız

arkadaşlar  bu sekıl yapıskanları en ıyı benzın temızlıyor benım aracımdada vardı ben busekılde temızledım cıkardı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...