İçeriğe Yönlendir

Sıfır Ayarında İkinci El Canon 600D Hk.

Hüseyin Kuvvet

Recommended Posts

Hüseyin Kuvvet

Tanıdığımda garantili canon 600d var. shutter en fazla 2.000 civarı.
Pek kullanmadı makinayı.
600d body + 18-55 + 50mm lens. 

1.000TLye anlaştım sizce almalı mıyım ?

1n8Zp1.jpg

Ekipman bu :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

(canon için konuşuyorum)  madem masraf yapacan tam olsun. 600d alma. 650d al. gece video çekimlerinde daha iyi ve dokunmatik ekran farkı var. hayatını acayip kolaylaştırıyor :) belden altta ve baş üstü çekimlerde ekrana bir kere dokunman yetiyor. kendisi otomatik netleyip çekim yapıyor. bende zamanında çok araştırmıştım ve 650d almıştım. eğer 600d alsaydım muhtemelen mutsuz olurdum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

güzel makine. bende 550d + 18-135 lens var. 600d avantaji ekrani dönüyor ve akilli cekim modu eklenmis. bunlar disinda farklari yok. 650d yi pek bilmiyorum. piyasadan haberim yok ama fiyat uygun gibi (ayrica arkadastan olmasi güven verici)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

(canon için konuşuyorum)  madem masraf yapacan tam olsun. 600d alma. 650d al. gece video çekimlerinde daha iyi ve dokunmatik ekran farkı var. hayatını acayip kolaylaştırıyor :) belden altta ve baş üstü çekimlerde ekrana bir kere dokunman yetiyor. kendisi otomatik netleyip çekim yapıyor. bende zamanında çok araştırmıştım ve 650d almıştım. eğer 600d alsaydım muhtemelen mutsuz olurdum.

Hocam 650dlerin piyasasina baktimda beni aşar onlar. Masraf pek yapmicam doğrusu. 75 - 300 lens var abimde. Askere gidecegi icin ondan ben alacagim :)

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

bildigin birisi olmasi en büyük avantaj. aklima takildi su fotograftaki mavi balona benzer sey ne?? :)

Yorum bağlantısı
Cem Işık

bildigin birisi olmasi en büyük avantaj. aklima takildi su fotograftaki mavi balona benzer sey ne?? :)

Görüntü sensörüne hava üfleme için kullanılan pompa o.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Görüntü sensörüne hava üfleme için kullanılan pompa o.

cevap icin tesekkürler. böyle bisey kullanmadim bu güne kadar. kendi temizleme özelligi var diye. gereklimi sizce?

Yorum bağlantısı
Cem Işık

cevap icin tesekkürler. böyle bisey kullanmadim bu güne kadar. kendi temizleme özelligi var diye. gereklimi sizce?

Toz topraklı ortamlarda kullanılıyorsa gerekli, normal ev kullanıcısı için elzem değil. Lensi sökünce hemen kapak takmak gerek, ama kapak takmadan body bekleniyorsa tozlar yapışıyor.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

tesekkürler. bana gerek yok o zaman zaten tek lensim var. o da hep üstünde...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...