İçeriğe Yönlendir

2013 B-Max Anahtarsız Giriş Ve Katlanır Ayna Sorunu

Onur Ilgın

Recommended Posts

Onur Ilgın

Merhaba arkadaşlar

Arkadaşımın 2013 model b maxı var sıfır aldı. Titan X paketi. Anahtarsız giriş ve katlanır ayna var dediler bir türlü bu fonksiyonları aktif edemedik. Bilgisi olan yokmu acaba?

Yorum bağlantısı
Necat Ertan
(düzenlendi)

Anahtarsız giriş B max lerde var mıydı gerçekten?  Anahtarsız çalıştırma olmasın o?  Bilen arkadaşlarımız birazdan gerekli açıklamaları yaparlar :flowers:

tarihinde Necat Ertan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
(düzenlendi)

Maalesef bahsettiğiniz özellikler b-max ta hiç bir pakette bulunmamaktadır.

c- max x pakette  anahtarsız çalıştırma var anahtarsız giriş yok. otomatik park opsiyonlu olan c-max ta katlanır ayna var.

Kitapçığında yazması sizi yanıltmasın. Ülkemizde satılan çoğu modelde donanımdan çalmışlar. 

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Eski aracım 2012 titanium + plus paketti. Anahtarsız giriş ve katlanır ayna yoktu. 2013 modellerde de olduğunu hiç duymadım.

https://apps.ford.com.tr/ebrochure/brochurefiles/bmax.pdf

linki inceledim, sizde bakabilirsiniz, belirttiğiniz özellikler B Max'in hiçbir versiyonunda yok malesef. Sadece aşağıdaki gibi bir açıklama mevcut. O da B sutununun olmaması ile ilgili. Arkadaşınız Ford Kolay Giriş Sistemi denen olayı anahtarsız giriş sistemi olarak yanlış anlamış olabilir. Katlanır ayna ise malesef yok.

Ford Kolay Giriş Sistemi

B-MAX’in giriş kolaylığı sağlayan kapı sistemi, dar yerlerde araca giriş ve çıkışı oldukça 
kolaylaştırıyor. Aracın ön ve arka bölümlerini ayıran orta sütununu (B-sütunu) akıllıca 
bir tasarımla kapıların içine yerleştiren gövde tasarımı ile birlikte sunulan arka kayar 
kapılar sayesinde hiçbir engelin bulunmadığı, 1,5 metrelik olağanüstü geniş bir kapı 
açıklığı sunuluyor
Yorum bağlantısı
Oktay Zerman

Eski aracım 2012 titanium + plus paketti. Anahtarsız giriş ve katlanır ayna yoktu. 2013 modellerde de olduğunu hiç duymadım.

https://apps.ford.com.tr/ebrochure/brochurefiles/bmax.pdf

linki inceledim, sizde bakabilirsiniz, belirttiğiniz özellikler B Max'in hiçbir versiyonunda yok malesef. Sadece aşağıdaki gibi bir açıklama mevcut. O da B sutununun olmaması ile ilgili. Arkadaşınız Ford Kolay Giriş Sistemi denen olayı anahtarsız giriş sistemi olarak yanlış anlamış olabilir. Katlanır ayna ise malesef yok.

Ford Kolay Giriş Sistemi

B-MAX’in giriş kolaylığı sağlayan kapı sistemi, dar yerlerde araca giriş ve çıkışı oldukça

kolaylaştırıyor. Aracın ön ve arka bölümlerini ayıran orta sütununu (B-sütunu) akıllıca

bir tasarımla kapıların içine yerleştiren gövde tasarımı ile birlikte sunulan arka kayar

kapılar sayesinde hiçbir engelin bulunmadığı, 1,5 metrelik olağanüstü geniş bir kapı

açıklığı sunuluyor

Aynen Korhan beye katılıyorum bende de 2013 titanyum x plus paket var ama sizin belirttiğiniz özellikler mevcut değil...
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...