İçeriğe Yönlendir

2000-2001 Ghia Hb Nasıl Araba Alınır Mı?

Emre Akbas

Recommended Posts

Emre Akbas

Merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum eski kasa bir polom vardı sattım ve aklımda 2000-2001 hb focus ghia almak var sizce bu arabalar nasıl araba alınırmı artıları eksileri nedir yakıt durumu nedir birkaç yerden fazla yaktıgını duymuştum bu dogrumu uzun yollar yapıyorum bana gerçekten ekonomik bir araba lazım beklentilerimi ne derece karşılar rahat konforlu beni üzmüyecek bir araba istiyorum son olarakta degişensiz orta derece 2000 model ghia ya 20.000 nasıl bir fiyat uygunmudur pahalımı merakımı mezur görün çok fazla bir bilgim olmadıgından aklımdakilerini soruyorum .Şimdiden Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Saydığınız kriterlerde focusu anlatmışsınız az yakar çok yakma meselesi efsanedir,konforludur,polodan sonra başka bir dünyadır[emoji4].Para arttırılıp makyajlı ghia bakılırsa tadından yenmez.F1 doğru bir karar[emoji106]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Vuruşkan

Bende aynısından var 2001 HB Ghia manuel. Çok yakıyor diyen, gelsin aracımın gazını çeksin de biraz gezmiş olalım  :D Yakıtı çok iyidir. Üzmez pişman etmez. Ben araç ararken 19-20ye temiz ghia bulamadım şans melesi. Ben arabamı keyfi olarak kesinlikle satmam mesela 20'ye. Bakım meselesi, harcadığın parayı, gözün gibi baktığını biliyorsun. 2.el araba sürpriz. Allah yardımcınız olsun.. :flowers:  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

almışken 1000-2000 tl daha koy kesinlikle 2002 kasa) almaya çalış.

ghia sını almaya çalış,sabrederek aracı ara temiz bul al.

focus şekil ve konforluk ve yol tutuş açısından süper bir arabadır. :good1:

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Bende yeni focus 1'cilerden birisi olarak 19 Mayıs'da almıştım. Gerçekten konfor onda 2004 Ghia yani makyajlı olan tipinden. Heleki şu günlerde 85 Liralara depo doluyor ve 350 Km net yapıyorum. Buda 8-8,5Lt arası yakıta geliyor bence fazla normal. Ki benim aracım birde otomatik. İmzamda araç tanıtımım var bakıp inceleyebilirsiniz. Umarım istediğiniz gibi temiz bir araç bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Gökhan Kalyoncu

Eski aracım 2005 coll Focus MK1. ardından MK2,  2 kere MK 2,5 aldım ancak halen MK1 Focusum aklımdan çıkmıyor çok farklı bir araba gidişi, yol tutuşu, performansı, az yakıtı... kesinlikle ve şiddetle tavsiye ediyorum.Tabi birde 2004-2005 aracı sunrooflu Ghia alabilirseniz veyahut Gold Collection tadından yenmez

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Bende geçen yaz temmuz ayında 2004 ghia hb aytozu gri aracımı,malesef kırmızı ışıkta beklerken adinin biri,sol arkadan çarptı,çamurluk degişti bagaj düzeltildi boyanınca  içime sinmedi bi daha sattım.

Gerçekten süper bir araçtı,

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum eski kasa bir polom vardı sattım ve aklımda 2000-2001 hb focus ghia almak var sizce bu arabalar nasıl araba alınırmı artıları eksileri nedir yakıt durumu nedir birkaç yerden fazla yaktıgını duymuştum bu dogrumu uzun yollar yapıyorum bana gerçekten ekonomik bir araba lazım beklentilerimi ne derece karşılar rahat konforlu beni üzmüyecek bir araba istiyorum son olarakta degişensiz orta derece 2000 model ghia ya 20.000 nasıl bir fiyat uygunmudur pahalımı merakımı mezur görün çok fazla bir bilgim olmadıgından aklımdakilerini soruyorum .Şimdiden Teşekkürler...

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/265499-focus-mk1-ankaran%C4%B1n-tozu-sat%C4%B1l%C4%B1k/ focus 1 ghia forumdan fatihten satlık 

Yorum bağlantısı
Ömür Can

Benimde Bundan önceki aracım Polo classic'di 1 yıl kadar kullanmıştım Polo dan sonra konforu,yol tutuşu ve iç mekanın genişliği sizi memnun edecektir polonun sadece 2 ve 3 cü viteslerdeki atikliğini özlüyorum Şu anki aracım Otomatik vites olduğundan sanırım, poloya göre baya bir kalkışlarda hantal kalıyor.Manuel vitesin kalkışlardaki durumu ne bilemiyeceğim.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Bence ford alınır,bundan sonra ford almam diyordum ama ford almayıp ne alacam?Bizim Gazipaşada yeni çıkan ford modellerinden mutlaka herkes alır,ranger-cmax-focus genelde hp si fiesta yeni kasa.Bunlardan zibil gibi var,neden ford diye sorduğumda çoğunluğu dayanıklığının diğer markalardan daha fazla olduğunu için tercih ettiklerini söylüyorlar.Amma velakin 1 tane ford servisi yok ne manidar :)

Ford bahsettikleri gibi dağda daşda çok sağlam,güçlü kuvvetli.Zannedersem bölgesel olarak marka seçimi çok farklı.Bizim burası fordcu :)

Yorum bağlantısı
Emre Akbas
(düzenlendi)

Cevaplar için herkese teşekkür ediyorum arkadaşlar çok yardımcı oldunuz bende artık ghia'lıyım :) 2000 model degişensiz ghia aldım metalik mavi 180.000 binde fiyat 20.000 bin 

ilk gün tecrübem eski kasa polodan kat kat daha rahat çok suretli hızı çok iyi 80-90 gittigimi zannederken kadrana baktıgımda hız 120-130 falandı hızı çok az belli ediyor en çokta süspansiyonlar hoşuma gitti çok yumuşak nerdeyse hiç hiseetirmiyor geniş ferah bir araba allah utandırmasın nediyelim...

tarihinde Emre Türkeri tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Kalyoncu

Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullanmak dileğiyle

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

araba olarak her değerlendirmede segment lideri olmuştur defalarca ancak bu yaş ve km de başından neler geçmiş o daha önemli 2.elde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bayram Eser

bende benzinli 2004 collection vardı . güzel arabaydı. iç aksamı falan cok kaliteliydi. oyle ilanlarda falan bakıyorum genel itibarı ile ic aksamları cok diri duruyor. arıza lambasına falan dikkat et . benimkine bir turlu cozememistik ben de oyle kullanmaya devam ettim.virajlarda falan güven vericiydi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...