İçeriğe Yönlendir

1.6 Benzinli Triger.?

Sadi Karakaş

Recommended Posts

Sadi Karakaş

Selamlar. 2008 1.6 benzinli tit. X paket aracim var. Arac soguk havada ilk calismada şıngırti gibi sanki dizel bi arac calisiyor gibi ses cikariyor ve ses sadece rolantide geliyor.gaza basarken seste bi degisiklik olmuyor. 3 dk sonra isininca veya sicak havada bi problem olmuyor. Arac 230binde ve lpgli.

Benim arabam da triger kayis mi zincir mi bilmiyorum.bundan olur mu acaba diye dusunuyorum. Kayis ise degismeyi dusunuyorum. Yardimlariniz icin tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sesin sebebi, Büyük ihtimalle subapların Değişim zamanı gelmiş gibi.

Triger Kayış.

Yorum bağlantısı
Sadi Karakaş

Subaplardan olsa surekli yapmaz mi hocam. Bnimkisi isininca kesiyor ve performans ve yakit tuketimi cok iyi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cemal Cangöner

Araç LPG li. İlk çalıştırmada benzinle çalışıyor. Benzin ayarlarını kontrol ettirin. Vuruntulu çalışma söz konusu. Kısa süre sonra ısınıp LPG ye geçince sorun kalmıyor.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Suat Set

Selamlar. 2008 1.6 benzinli tit. X paket aracim var. Arac soguk havada ilk calismada şıngırti gibi sanki dizel bi arac calisiyor gibi ses cikariyor ve ses sadece rolantide geliyor.gaza basarken seste bi degisiklik olmuyor. 3 dk sonra isininca veya sicak havada bi problem olmuyor. Arac 230binde ve lpgli.

Benim arabam da triger kayis mi zincir mi bilmiyorum.bundan olur mu acaba diye dusunuyorum. Kayis ise degismeyi dusunuyorum. Yardimlariniz icin tesekkurler.

Ben 50binde sünapları eğmiştim. Üst kapak açıldı. Sübap sorunu olsa performans düşer. Eğer uzun süredir LPG'li ise sübap eğmesi yakındır. Trigerin kopmasını beklemeyin bence. Her 90binde değişmesi gerek diye biliyorum. Ha usta sentetik unutmasın triger kayışını değiştirince. Benimki unuttu da
Yorum bağlantısı
Kürşat Gönüllü

Sertleşmiş, esnekliği ancak ısınınca biraz gelebilen V kayışı sesini de bir kontrol edin bence. Slm.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...