İçeriğe Yönlendir

Android Facebook Sorunu

Mert Yeldan

Recommended Posts

Mert Yeldan

Dün güncelleme geldi yapmaz olaydım. Haber kaynağını alamıyor, donuyor bağlantı hatası diyor, play Store'da yorumlarda ana avrat düz giden bile var. Aynı sorunu yaşayan var mı? Çözüm önerisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Abi aynı sorunu bende yaşıyorum. Düzelmedi gitti lanet. Bir çözüm yok şimdilik yeni güncellemeyi beklemekten başka.. Tarayıcıdan giriyorum acil durumda.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Şansıma Türkcell de tarife girişinde kısıtlama koymuş tarayıcıda da giremiyorum düzelecektir bakalım

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

facebook uygulamasını telefonunuzdan atın.. web arayüzünden kullanın. çok avantajlı. pili tüketmiyor. Bir de siz fazla zaman geçirmiyorsunuz. nasıl tarifeymiş o?

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

facebook uygulamasını telefonunuzdan atın.. web arayüzünden kullanın. çok avantajlı. pili tüketmiyor. Bir de siz fazla zaman geçirmiyorsunuz. nasıl tarifeymiş o?

Kamu, tarife Değişikliği yapılırken 500mb facebook paketi eklenmiş hediye, kota dolunca erişim sınırlanmış. Mevcut tarifeden net kullanımı var ama fb paketi sınırlayınca tarayıcıdan da giremiyorum. Hallettiler sağolsunlar. Şimdi tarayıcıdan giriyorum.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ben eskiden kullanıyordum benim telefonu hem yavaşlatıyor hem pilinden  yiyordu. Sonra başka bir nedenle telefona format atıldı, tekrar yüklemeye kalktığımda baktım ki uygulama çok fazla izin istiyor,  yüklemedim. Çok gerekirse ben de tarayıcıdan giriyorum. Tablete de yüklemedim bu casus uygulamayı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...