İçeriğe Yönlendir

Büyük Kaza Atlattim...

Ersin Özkaya

Recommended Posts

Onurhan Çelebi

Büyük geçmiş olsun. Lastikler sanırım Lassa Snoways. Bir türlü sevemedim Lassa'yı belki de onu bahane ediyorum.

Bu arada tam olarak neresi burası? Yapabileceğimiz yardımcı olabileceğimiz bir durum varsa haber verin. Sivas merkezdeyim ben. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Çok geçmiş olsun, ucuz atlatmışsınız.

O an panikle düşünülemiyor belki ama frene basmayıp araca yön vermeye çalışsaydınız belki sıyırabilirdiniz ama olacağa çare yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhun Batur

Şoför yetenekleri kadar ekipmanları da önemli. Lastiği, freni özellikle hayati parçalar. Gelmiş geçmiş olsun, en büyüğü bu olsun inşallah. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Geçmiş olsun. Fren kullanmak hata olmuş. Bu gibi durumlarda gaza hafifçe yüklenip virajı almak gerek. Panik olunca kaçınılmaz son bu oluyor maalesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Hocam, büyük geçmiş olsun. Görüntüsü bile ürkütücü. Size bir şey olmadan ucuz atlatmışsınız. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Büyük geçmiş olsun. Lastikler sanırım Lassa Snoways. Bir türlü sevemedim Lassa'yı belki de onu bahane ediyorum.

Bu arada tam olarak neresi burası? Yapabileceğimiz yardımcı olabileceğimiz bir durum varsa haber verin. Sivas merkezdeyim ben.

Tsk ederim oncelikle.çok sukur yapilacak birşey kalmadi. Evet lastikler lassa. Sivas gemerek ilçesi Cat koyu yolu.meşhur Cat ormanlari diye bilinen mesir alanı belki duymussunuzdur.

Yorum bağlantısı
Onurhan Çelebi

Tsk ederim oncelikle.çok sukur yapilacak birşey kalmadi. Evet lastikler lassa. Sivas gemerek ilçesi Cat koyu yolu.meşhur Cat ormanlari diye bilinen mesir alanı belki duymussunuzdur.

Evet biliyorum. Normalde merkezde yağmur yağdığında orada kar yağar. Tekrar geçmiş olsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geçmiş olsun. vesile ile direksiyon pedal vs ile panikle oynamayıp en doğru olnanını yapmışsınız. her tür hareket dengeyei daha da bozcaktı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cemil Yıldızz

Büyük Geçmiş Olsun ALLAH Kimsenin Başına Vermesin... O Araç O Şekilde Nasıl Durmuşsa Çok İyi Durmuş Verilmiş Sadakanız Varmış...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...