İçeriğe Yönlendir

Cam Filmi İçin Fiyat Aldım Düşüncelerinize İhtiyacım Var

Mehmet Küçük

Recommended Posts

Mehmet Küçük
(düzenlendi)

Arkadaşlar 2011 Model Füme Renk Honda Civic Elegance aracım var. Cam filmi çektirmeyi düşününüyorum. sizlere bir kaç sorum olacak değerli arkadaşlar. 
Ön cama da film çektirmeyi düşünüyorum.
Ön cam için görüşü engellemeyecek şekilde kaç numara film çekirmeliyim? Kayseri Solar Master Bölge Bayiine gittim,
Ön cam hariç diğer tüm camlar için Solar Master markası 10 Yıl garantili filme 150 Tl fiyat verdiler.
Ön cam dahil fiyatına ise Solarmaster da 250 tl fiyat verdiler.
Camlara kaç numara film önerirsiniz?
Sizce bu marka kaliteli mi ve aldığım fiyat uygun mu? 

Bunun haricinde Wette ve Fly diye markalar içinde fiyat aldım. Solar Mastera göre daha düşük fiyatlar. Kullandığınız memnun olduğunuz markalar varsa paylaşırsanız sevinirm.
Değerli yorumlarınızı bekliyorum Arkadaşlar.Tüm forum üyelerinin yeni yılını kutluyorum. :)

tarihinde Mehmet KÜÇÜK tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

ön cama çektirmeyin tehlikeli. Ön yanlar bile açık olmalı emniyet açısından. 

3m kullanıyorum memnunum. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Ön cama film çekilmesi görüş kaybina ve isik kirilmalarina yol açabilir. Açıkçası hiç ön camı filmli bir araç da görmedim şimdiye kadar. Vardı ise cahilligime veriniz.

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Ön cama çektirince polisin çevirmeyeceği varsada çeviriyor. Sağ Sol Kapı camları 2 Arka camlar 3 numara kullanıyorum çok memnnum.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

bugun aracımda film olmasaydı eğer çektirmezdim,yarın trafikte ceza yeseniz astarından pahalı olur,(cezayı ödemek üstüne gidip filmleri söktürüp kontrole gitmekte var) yineden karar sizin çok pahalı olmayan ürünü tavsiye ederim ;)

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

burada en iyi dedikleri yer 100 civarina yapiyor. ben de araca ozel perde kullaniyorum cok memnunum. gerektiginde cikmasi cok buyuk avantaj

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Ege'de ve Akdeniz'de şart.Yakıt tüketimi bile düşer, klima daha az çalıştığı için.

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Solargard ya da lumar gibi markalar çok kalite filmlerdir. Ama bir filme 500 liraya yakın para vermek şahsen istemem. bende folart marka film var polarize. 2-3 yıl oldu sanırım. Rengi açılmadı fena değil. En fazla söker bir daha yaptırırım.

3M piyasada sahtesi çok. Bence sahtesiyle kendisi ayırt edilemediğinden yaptırmayın. 

2 numara 0.35 kendi aracıma yaptırmıştım gayet iyi. İçersi gözüküyor. Ama gece sıkıntı olmuyor. Aracın rengine göre arkaları3 önleri 2 de yapabilirsiniz. Yalnız çok karanlık olabilir içi. İsteğinize bağlı. 1 numara çok açık yapmaya değmez bence.

Ön cama kesinlikle film yapmayın.

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

bence ön cama yaptırmayın...

arka camlar ise; orjinal pabrikasyonlarda araçlarda cam rengi nasıl çıkıyorsa aynı o koyulukta yaptırın,tam orjinal gibi görünür..

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben filmli araçlarda kendimi çok izole hissediyorum dışardan ve bu beni rahatsız ediyor. İlanlarda bile filmli aracı pas geçiyorum. Çünki filmli alırsam filmi sökmem gerek, sökerken cam rezistanslarına zarar vermek de çok muhtemel. Bu yüzden film bana uzak.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Bu arada filmi ehli çok güzel sökebiliyor. Ben bir sorentonun arka camından sökerken izledim. Film resmen patlıcan moru gibi olmuştu en az 5 yıllık. Usta hafif hafif o kadar güzel söktü ki hiç sıkıntı olmadı. Film işi ustanın titizliğine bakıyor bence. Hem sökmek için hem de takmak için.

Yorum bağlantısı
Hasan Vedat Kulak

Arkadaşlar bende uzun arayışlar sonucunda aracımı 2 gün önce aldım. Ön cam dahil Dört Cam da Film var. Bu filmleri nerede söktürebilirim. Kendim sökmeye kalksam sökemem heralde

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Arkadaşlar bende uzun arayışlar sonucunda aracımı 2 gün önce aldım. Ön cam dahil Dört Cam da Film var. Bu filmleri nerede söktürebilirim. Kendim sökmeye kalksam sökemem heralde

Sökmekte birşey yok. Zaten bir nevi cam sille takılıyor bu filmler. Uç kısmından kaldırın ön ce yan camları çekin alın.

Arka cam da ise hassas olmak lazım. Plastik buz kazıma aparatı gibi ya da evde kullanılan silikon karıştırma kaşıkları gibi bişeyle arka cama dikkatli bir şekilde ben olsam çıkarırdım.

Yorum bağlantısı
Hasan Vedat Kulak

Sökmekte birşey yok. Zaten bir nevi cam sille takılıyor bu filmler. Uç kısmından kaldırın ön ce yan camları çekin alın.

Arka cam da ise hassas olmak lazım. Plastik buz kazıma aparatı gibi ya da evde kullanılan silikon karıştırma kaşıkları gibi bişeyle arka cama dikkatli bir şekilde ben olsam çıkarırdım.

izlediğim viedolarda saçkurutma makinesi felan bişeylerle yapıyorlardı bana karışık geldi

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Arkadaşlar 2011 Model Füme Renk Honda Civic Elegance aracım var. Cam filmi çektirmeyi düşününüyorum. sizlere bir kaç sorum olacak değerli arkadaşlar. 

Ön cama da film çektirmeyi düşünüyorum.

Ön cam için görüşü engellemeyecek şekilde kaç numara film çekirmeliyim? Kayseri Solar Master Bölge Bayiine gittim,

Ön cam hariç diğer tüm camlar için Solar Master markası 10 Yıl garantili filme 150 Tl fiyat verdiler.

Ön cam dahil fiyatına ise Solarmaster da 250 tl fiyat verdiler.

Camlara kaç numara film önerirsiniz?

Sizce bu marka kaliteli mi ve aldığım fiyat uygun mu? 

Bunun haricinde Wette ve Fly diye markalar içinde fiyat aldım. Solar Mastera göre daha düşük fiyatlar. Kullandığınız memnun olduğunuz markalar varsa paylaşırsanız sevinirm.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum Arkadaşlar.Tüm forum üyelerinin yeni yılını kutluyorum. :)

Ön cama yaptırmayın kesinlikle her açıdan büyük sorun bence. Fiyat olarak ne pahalı ne ucuz. Toptancısında bir kutu filim 20-30 tl arasında fiyatı var  :) Bir kutu film sedan bir aracın bütün camlarına yetiyor. Mehmet bey  film çeken kişinin işliği çok önemli. Bir de çizilmemesi ayrıca çok yoğun güneşe maruz kaldığında özellikle yaz aylarında renk değişmemesi. Siyah filmin morarması gibi şeyler olmaması önemli. Onun dışında marka olayı çok önemli değil bana sorarsanız. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın
(düzenlendi)

izlediğim viedolarda saçkurutma makinesi felan bişeylerle yapıyorlardı bana karışık geldi

babamın eski aracında sökmüştüm. Asıldım çıkardım. Arka cam için sorentoyu usta elektrikli pürmüz ve plastik bir aparat gibi birşeyle sökmüştü. Aslında haklısınız. 

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Küçük

Teşekkürler değerli yorumlariniz icin arkadaşlar. Biraz daha arastirmanin ardindan yaptırdığım anda fotoğraflari sizlerle paylasicam :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bu doğru, soğuk ve kapalı (nemli) havalarda film yaptırmayın. Güneşli, güzel, bahar havası çıkana kadar bekleyin. 

Film soğukta gerilip sıcağı görünce salıyor mu? Neden soğukta yaptırmayalım?

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Evet ben soğukta yaptırmaya götürmüştüm adam yapmadı. Havalar ısınsın öyle gel dedi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Küçük

Bunu öğrenmem süper oldu. Kesinlikle tavsiyelerinizi dikkate alicam. Güneşli günleri bekleyelim biraz bakalim :)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Muhammet Selman Nesne

Bunu öğrenmem süper oldu. Kesinlikle tavsiyelerinizi dikkate alicam. Güneşli günleri bekleyelim biraz bakalim :)

bende çektirmeyi düşünüyorum siz naptınız çektirdinizmi kayserideyim bende nerde çektireceksiniz ? :)

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Mehmet Ali Karakaya

Ben yaptırmayı düşünüyordum ama, soğukta sağlıklı olmaz dendiği için vazgeçtim.

Ön cam hariç 200 tl gibi bir fiyat idealdir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...