İçeriğe Yönlendir

Iphone 4 Sıfırlama Benzeri Uygulama(Lar) Hakkında Yardım

Umut Taşlı

Recommended Posts

Umut Taşlı
(düzenlendi)

Merhabalar sevgili forum üyeleri -ve saygıdeğer büyüklerim-,

Başlıkta belirttiğim alet, ev arkadaşıma dayısı tarafından hediye edilmiş ama Apple kimliği bilindiği halde şifre bilinmiyor. Sıfırlama konusunda da bir şey yapılamadı. Sorular vs. mümkün değil tahmin etmek, atıp tutturmak. Telefonu açmış kendisi, uygulama, güncelleme vs. derken şifre istemiş ve kullanılmaz bir hale gelmiş. 

Normalde buralarda sorup soruşturup yaptırmayı deneyecekti ama forumdan en güvenilir şekilde yaptırmaya ikna ettim.

Bu konuda ne yapılabilir? Buradan yaptırabileceğimiz biri-leri- var mıdır acep? 

İyi akşamlar, 

İyi forumlar.

(edit:imla)

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

dfu moda alıp tekrar rom atmayı deneyebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

dfu moda da  olsa yeniden yüklediğinde  şifreyi yine ister şifre hatırlanmıyorsa  aplle sitesinden kullanıcı adı ve şifre girilip bu cihaz listeden çıkarılır ve yeniden yüklemeyle kullanılır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
(düzenlendi)

dfu moda da  olsa yeniden yüklediğinde  şifreyi yine ister şifre hatırlanmıyorsa  aplle sitesinden kullanıcı adı ve şifre girilip bu cihaz listeden çıkarılır ve yeniden yüklemeyle kullanılır.

teşekkür ediyorum, bir deneyelim; sonucu aktarırım.

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Emiroğlu

telefon hangi sürümde acaba ? ona göre yapılabilecekleri sıralayayım;

*ios 6 yada daha eski bir sürümde ise çok rahat düzeltilir

*ios7 de ise ayarlarda iclouda giriş yapılmışmı ? eğer yapıldıysa tek cıkar yolunuz fatura vs varsa apple destekle irtibata geçilip kilidin kaldırılması.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

telefon hangi sürümde acaba ? ona göre yapılabilecekleri sıralayayım;

*ios 6 yada daha eski bir sürümde ise çok rahat düzeltilir

*ios7 de ise ayarlarda iclouda giriş yapılmışmı ? eğer yapıldıysa tek cıkar yolunuz fatura vs varsa apple destekle irtibata geçilip kilidin aldırılması.

ios7'de maalesef.

Yorum bağlantısı
Emre Emiroğlu

ios7'de maalesef.

O zaman fatura olmadan isiniz cok zor. Yaparim diyenlerde yapamiyor bosuna para kaptirmayin sakin.
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

O zaman fatura olmadan isiniz cok zor. Yaparim diyenlerde yapamiyor bosuna para kaptirmayin sakin.

zaten burada sormuş birkaç yere, adana'dan falan 250 liraya gönderin yapalım demişler ama ben olsam yaptırmam, kendisini de şimdilik ikna ettim soralım foruma falan diyerek. olmadı parça olarak satılır herhalde.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...