İçeriğe Yönlendir

Yeni Aldığım Mondeom Sıkıntılı Mı ?

Alper DEMİR

Recommended Posts

Alper DEMİR
(düzenlendi)

Bugün gittim tespitlerimizi yaptırdık,ilk çalıştırmada denediğim ve gözlemlediğim dumanın normal olduğunu(soğukluktan ötürü)söylediler..

-Termostatım arızalıymış o değişecek

-Disk ve balatalarım bitmiş durumda komple değişim yapılacak..

-Yağ ve filtreler değişecek mobil esp 5-30 sordum gerek yok dediler,normal mobil 3000 5-30 koyuyorlarmış..bana toplam maliyet 200 tl periyodik bakım,disk balata 350 toplamda termostat 40 ıvır zıvır 600 tl çıkardılar bana fiyat normal gibi geldi,siz ne dersiniz ?

Yalnız CC(carbon clean) gerek yok dediler,bu arada egr'yi sanırım iptal etmişler arasında ince bi tabaka sac var tam anlıyamadım tekrardan bakıcaz ona..

tarihinde Alper DEMİR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Bugün gittim tespitlerimizi yaptırdık,ilk çalıştırmada denediğim ve gözlemlediğim dumanın normal olduğunu(soğukluktan ötürü)söylediler..

-Termostatım arızalıymış o değişecek

-Disk ve balatalarım bitmiş durumda komple değişim yapılacak..

-Yağ ve filtreler değişecek mobil esp 5-30 sordum gerek yok dediler,normal mobil 3000 5-30 koyuyorlarmış..bana toplam maliyet 200 tl periyodik bakım,disk balata 350 toplamda termostat 40 ıvır zıvır 600 tl çıkardılar bana fiyat normal gibi geldi,siz ne dersiniz ?

Yalnız CC(carbon clean) gerek yok dediler,bu arada egr'yi sanırım iptal etmişler arasında ince bi tabaka sac var tam anlıyamadım tekrardan bakıcaz ona..

Fiyat normal.

EGR iptal edildi ise egzos salımı biraz artmıştır. Ama egzos muayenesinden kalacak kadar da artacağını düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

Egzos muayenesini hallettik bir şekilde Ertan abi..Fakat sorunun kaynağına ineceğim bu hafta komple bakıma girecek..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...