İçeriğe Yönlendir

El Freni Çekili Bıraksak

Kadir Özdemir

Recommended Posts

Fatih Keskin

Iki arabaninda çekik sabah astra donmustu hiraz zorladim acildi digerine bakmadim bile hava -6.5

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Iki arabaninda çekik sabah astra donmustu hiraz zorladim acildi digerine bakmadim bile hava -6.5

Yılda bu kadar km yapıyom diye hava atıyon bir de. Sizin memlekette ehliyeti galata köprüsü üzerinde mi dağıttılar. Metropol bebesi....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Acemi adamlar atmin olmuş arkadaş......

Bizim buralarda kışın el frenini çeken şöföre kız bile vermezler, bekarlıktan naçar kalır :D

Ben bu konuyu görünce, el freni çekerseniz ne oluru size göstermek için yaptım...

Kendimi feda ettim..

İyilik de yaramıyor, Bidaa yapmayacağım.. Ne haliniz varsa görün :beee:

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Murat Dere

bu forumda sır diye bir şey yok arkadaş, yerin bile kulağı var :D

itiraf etmek en doğrusu :D

Ohoo benim anlatmadığım neler var... İhihihiiii... :seytan:
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

az çekince ne faydası olurki, ya hep ya hiç  :D

Çekmeyeceğim de arkadan biri vurursa hasar az olsun, esnesin durduğu yerde çakılı kalmasın falan diye hesap mı yapacağım ? :D

Yorum bağlantısı
Suleyman Kocaman

Bence bırakmayın bugun ben manisada -5 derecede bi sorunu yaşadım ilik su döktüm açılmadı çünkü tel birakmadi sanırım balatadan Dumanlar cikti durdum sonunda [emoji2] öğleden sonra aldım açılmış ama disk mavi renge döndü

Arac nissan primera 2.0

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Yaklaşık bir ay önce çektiğimde bile disk yapışmıştı, şimdi el freninin varlığı unutuldu ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sadık Aksakal

Konuyla alakasız ama geçen gün benimde merkezi kilit dondu.Elektrikçiye gittim öyle yaptırdım.Soğuk büyük sıkıntı.

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

el freni ben de çekmedim bu karda babam da öyle bırakıyor ama şirketin sprinterı viteste bırakmış el freni donabilir diye vites donmuş ya çıkaramadım dedi 15 dk ayağı devriyajda çalıştırmış anca açılmış :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Turgut Ünal

Muğla'da kolay kolay bişey olmaz. Muş'ta yaşarken kışın hiç el freni kullanmazdık.

biz halen el freni kullanamıyoruz hocam :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Biz burada el frenini çekmiyoruz ama bu sefer de lastikler yere yapışıyor donarak. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...