İçeriğe Yönlendir

Ford Ka Çalışmıyor

mustafa yoğun

Recommended Posts

mustafa yoğun

Ford ka 3-4 gündür otoparkda yatıyordu. Şimdi bi çalıştırayım dedim araba çalışıyo pır pır pır ediyor sonra tekrar stop ediyor. Arabada sıralı sistem var. Sorun nerden anlamadım aküden mi gazdan mı sizce ne olabilir ne yapmam lazım

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçmiş olsun.

Benzin var mı araçta? Gır gırı güçlü mü?

Yorum bağlantısı
mustafa yoğun

Yarım depo benzin var gazda full. Gıy gıy seside çok iyi .Benim anlamadığım otopark soğukda değil neden böyle bişey oldu

Yorum bağlantısı
Süleyman Çil

Yarım depo benzin var gazda full. Gıy gıy seside çok iyi .Benim anlamadığım otopark soğukda değil neden böyle bişey oldu

kontağa bastığınızda farlarınızda düşme oluyorsa akü dür
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Debriyaja basarak gaz pedalını da pompalayarak çalıştırmayı dener misiniz?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
mustafa yoğun

Yaptın aynısını Sani Bey. Gaz pedalını pompaladıkça pırpır yapıyor işte sonra stop ediyor

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yaptın aynısını Sani Bey. Gaz pedalını pompaladıkça pırpır yapıyor işte sonra stop ediyor

Araç akü konumunda iken zzzzz sesi geliyor mu?

Yorum bağlantısı
mustafa yoğun

Akü konumu derken kontak ilk çevirmede göstergeler yanıyor dediğiniz gibi zzzzz sesi geliyor ondan sonra araba çalışıyor ben gaza bastıkça pır pır pır edip kapanıyor

Benim sıralı sistemdemi sorun var acaba benzin yerine gazla mı çalışmaya çalışıyorki hani gazda soğuktan etkilendiyse

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çalışıyor sallanıp stop ediyor, gaz verseniz de başarısız oluyorsunuz?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ahmet Bilir

çalışıyor sallanıp stop ediyor, gaz verseniz de başarısız oluyorsunuz?

Karşılaşacak olan arkadaşlar için söylüyorum büyük ihtimalle bobin gitmiş aynısı başka bi aracımda başıma gelmişti kesin bobin diyorum 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...